Naočkujte se slušným rockem

Rock Radio tradičně aktuálně a vtipně reaguje na stávající situace, které se týkají nejen koronaviru. Tentokrát propojilo očkování a slušný rock v claim: „naočkujte se slušným rockem“. Rádio tím tak reaguje na uvolnění některých opatření od 12. dubna. 

web_carouv1l_naockujtev1
Zdroj: Rock Radio

Pfizer, Astra nebo Sputnik? Nevíte, která vakcína je pro vás nejlepší a je vůbec taková? Zkuste se naočkovat slušným rockem. Účinnost 100 %, okamžitá aplikace kdekoliv, žádný nežádoucí účinky, stačí jedna dávka a máte vystaráno.To je vakcína, kterou vám dá jen RockRadiu. Naočkovat slušným rockem se můžete onair, nově i v Praze a středních Čechách (103,7 FM), nebo kdekoliv na světě online.


 

Poslouchejte Rock Radio i ONLINE.


Protože bude chvíli trvat, než se slušným rockem proočkuje většina populace, apeluje tým Rock Radia na to, aby posluchači nezapomínali dodržovat platná epidemiologická opatření. Od pondělí 12. dubna se například vrací první stupně ZŠ do tříd, ruší se zákaz cestovaní mezi okresy nebo zákaz nočního vycházení. Nošení roušek nebo dodržování rozestupů je stále v platnosti.

RockRadio – Rock je slušná muzika!

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .