Jiřina Bohdalová oslaví 90. narozeniny na Dvojce

Herecká legenda Jiřina Bohdalová oslaví v sobotu 1. května od 11:00 své 90. narozeniny ve speciální dvouhodinovém Toboganu na Českém rozhlase Dvojka. Aleš Cibulka pozval do vysílání mnoho významných gratulantů, kteří herečce popřejí a oslaví s ní její výročí, které oslaví 3.5. Posluchači se mohou těšit na Simonu Stašovou, Jitku Zelenkovou, Viktora Preisse, Miroslava Donutila, Hynka Bočana, Jiřího Stracha a mnoho dalších. Ondřej Brzobohatý a Jakub Prachař herečce navíc složili speciální hudební dárek.

CRo2_Tobogan special Bohdalova_web_2100x1400px_1
Zdroj: ČRo

Český rozhlas Dvojka odvysílá o víkendu také další pořady věnované oslavenkyni. V sobotu od 9:00 si mohou posluchači naladit Rychlou Dvojku Petra Rychlého, který představí komediální umění Jiřiny Bohdalové a v neděli od 18:30 Dokuseriál Třípatrový dort pro Jiřinu Bohdalovou o její rozhlasové kariéře. Na nedělní 20. hodinu je pak připravena audiokniha Diplom natočená v roce 1988, ve které Jiřina Bohdalová exceluje po boku Josefa Dvořáka, Lubomíra Lipského, Stelly Zázvorkové, Josefa Kemra, Hany Maciuchové, Františka Němce a dalších.

CRo2_Tobogan special Bohdalova
Zdroj: ČRo

Posluchači mohu Jiřině Bohdalové popřát nebo zanechat vzkaz už nyní na webu dvojka.rozhlas.cz. Videozáznam narozeninového Toboganu bude v sobotu po odvysílání pořadu dostupný na YouTube kanále Dvojky a audiozáznamy dalších pořadů na webu stanice.

Pořady a audioknihy Dvojky mohou posluchači naladit v rádiu, poslouchat zpětně na webu Dvojky nebo v podcastové aplikaci mujRozhlas.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .