Hitrádio City 93,7: „Rozsviťte s námi Prahu počtrnácté“

,,Rozsviťte s námi Prahu i letos“, to je vzkaz pražského Hitrádia City 93,7. Rádio vyzývá, aby se nejen posluchači zapojili do unikátního charitativního projektu Hitrádia City 93,7 a pomohli zajistit lepší provoz Linky bezpečí. „Každý může mít svou žárovku“ a letos už počtrnácté.

h220_rozsvitme_prahu_web
Zdroj: Htirádio City 937

Každý rok touto dobou rozdává Hitrádio City 93,7 radost a pomáhá. A letos by se rádo zapojilo ještě s větší intenzitou. Proto je tu projekt „Rozsviťte s námi Prahu“ již počtrtnácté.

I když je rok 2020 významně jiný, běžné věci se díky pandemii koronaviru téměř vytratily a celá společnost se musela omezit, jsou věci, které ale zůstávají a tím je pomoc spojená s vánočními svátky.

A tak i letos nejen posluchači Hitrádia City 93,7 budou moci v předvánočním čase přispět na dobrou věc třeba jen symbolickou částkou prostřednictvím dárcovských DMS a podpořit tak Linku bezpečí.

 

lb_480x620_hrc_morce  Zdroj: Linka bezpečí

Každý z nás pocítil dopady pandemie na vlastní kůži. Každý se vyrovnává s touto novou situací jinak, někdo nemá daleko k úzkostem a depresím. A právě proto je letos důležité všechny tyhle neradostné pocity s někým sdílet. My dospělí si spojence najdeme snadno, ale mysleme na to, že i dětí se aktuální situace velmi dotýká. Možná mnohem víc, že si dokážeme připustit. Atmosféra doma nemusí být nakloněna důvěrným hovorům mezi rodiči a dětmi, a právě proto je nutné podporovat ty, kteří mohou pomoci.

Linka bezpečí je tady pro všechny děti, kteří nemají to štěstí, že je má kdo vyslechnout. O svých problémech se stydí nebo dokonce bojí mluvit. A často právě nemožnost svoje problémy sdílet vedou k nevratnému poškození dětské psychiky.

Programová ředitelka sítě Hitrádií, Markéta Rachmanová vše shrnuje: ,,děti jsou velmi citlivé a zranitelné a v této době na ně můžeme díky našim starostem občas zapomínat, proto jsme se rozhodli letošní projekt: Rozsviťte s námi Prahu uspořádat právě pro Linku bezpečí. A tak vaše rozsvícená žárovka může pomoct zachránit nejednu dětskou duši, a to za tu podporu rozhodně stojí.“

Možnosti pomoci, včetně QR kódů a veškeré informace jsou k dispozici na webu Hitrádia City 93,7.

 

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .