Chodrockfest v Domažlicích uzavřela žádost o ruku na Afterparty Hitrádia FM Plus

V Domažlicích se o víkendu konaly tradiční Chodské slavnosti, které během víkendu navštíví přes 50 tisíc lidí. Hitrádio FM Plus bylo i letos mediálním partnerem tradičního Chodrockfestu, který se během Chodských slavnostní koná. Dvanáctý ročník tohoto festivalu opět zakončili moderátoři a dj’s Hitrádia FM Plus se svou čtyřhodinovou show plnou soutěží a té nejlepší taneční muziky. Letos přinesla závěrečná Afterparty také překvapení pro jednu slečnu, která se dočkala žádosti o ruku přímo na pódiu.  

Zdroj: Media Bohemia

Hitrádio FM Plus, patřící do mediální skupiny Media Bohemia, sdílí s posluchači jejich příběhy a často i důležité životní události. Tentokrát se ozval moderátorům Hitrádia FM Plus jeden z posluchačů, který svou teď už snoubenku poznal před dvěma lety právě na Afterparty Hitrádia FM Plus na Chodrockfestu. Letos se proto rozhodl za pomoci rádia svou přítelkyni požádat o ruku.

„Chodrockfest je lokální akce, kterou každoročně navštíví přes 5 tisíc lidí, a přestože se jedná o rockový festival, oslovuje fanoušky dobré muziky napříč generacemi a skvěle doplňuje program Chodských slavností. Díky tomu se můžeme pak jako mediální partner dělit s posluchači a fanoušky rádia o různé příběhy a zajímavosti z místa,“ říká Lucie Pacholíková, která má na starosti vedení stanice Hitrádio FM Plus. „O jeden emotivní příběh se letos postaral Martin, který se rozhodl po dvou letech na stejném místě, kde se s přítelkyní seznámil, ji požádat o ruku. Jsme moc rádi, že jsme jako regionální rádio dostali od Martina důvěru být s ním při této emotivní záležitosti a částečně ji zprostředkovat i našim posluchačům v éteru a fanouškům na sociálních sítích Hitrádia FM Plus,“ dodává Lucie Pacholíková.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .