Československý víkend nadchl posluchače Rock Radia

Posluchači mohou „ochutnat“ na Rock Radiu všechny rozmary a podoby rockové muziky. Těšit se mohou celé léto na víkendové vysílání tak, jak ho důvěrně znají. Československý víkend posluchače oslovil a díky to mu se výrazně prodloužila doba poslechu rádia.

web_carousel_metalvikend
Zdroj: Rock Radio

První speciální víkend je už pryč, a byl ve znamení československého rocku. Z desítek ohlasů a komentářů od posluchačů bylo znát, že český a slovenský rock je napříč všemi generacemi velmi oblíbený. Online poslech Rock Radia zaznamenal během tohoto víkendu v průměru 20% nárůst oproti víkendům minulým. Prodloužila se výrazně i doba poslechu stanice.

O popularitě tohoto produktu svědčí i fakt, že do rádia dorazila více než stovka fotografií, jak si posluchači Rock Radia užívali československý víkend. Díky podpoře partnera (Fiat Professional) byli někteří z nich i odměněny.  Za výherci vyrazily hostesky a dárky jim osobně předaly.

Tím ale rozmary letošního léta zdaleka nekončí. Další speciální víkend bude metalový, v srpnu pak na Rock Radiu chystají víkend na rockové zábavě, alternativní žánr, punk a grunge víkend. Vše zakončí Explosive Summer Fest 2020.

01. – 02. srpna             Víkend na rockový zábavě
15. – 16. srpna             Alternativní, grunge a punk víkend   
29. – 30. srpna             Explosive Summer Fest 2020
Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .