BLANÍK PLATÍ VAŠE ÚČTY! Nová soutěž Rádia BLANÍK

Rádio BLANÍK si pro své posluchače připravilo novou soutěž s názvem BLANÍK PLATÍ VAŠE ÚČTY! Tento podobný soutěžní koncept už v minulosti na rádiu probíhal, obnovení soutěže je i reakcí na koronavirovou krizi, která finančně zasáhla nejednu českou domácnost.

webfacebook_v8
Zdroj: Rádio BLANÍK

BLANÍK platí vaše účty! Přesně tak se jmenuje nová velká hra, která poběží až do konce května. Kdokoliv z posluchačů může napsat, co by chtěl od Rádia BLANÍK proplatit. Může to být skutečně cokoliv – doplatek za elektřinu, SIPO, účet za benzín nebo účtenka za nové boty pro celou rodinu. „Rozhodli jsme se to udělat tak jednoduché, jak to jen jde. Soutěžící nám nemusí posílat ani originály účtenek, ani nechceme žádné skenování a složité zasílání elektronickou poštou. Stačí jen do jednoduché SMS napsat, co a za kolik máme proplatit. A pak už jen být samozřejmě ve střehu,“ dodává s úsměvem programový ředitel Daniel Rumpík.

A co vše už tento týden tým Rádia BLANÍK proplatil? Zdeňka si koupila vysavač za necelé tři tisíce. Míše byl proplacen nový telefon, Jakubovi šatní skříň, Michaele nová sekačka a Lence byl zaplacen nový žebřík – z toho měl prý navíc obzvlášť velkou radost i její manžel. Ale tohle všechno je teprve začátek – na BLANÍKU platí účty každý všední den vždy v devět hodin dopoledne. Vše podstatné je uvedeno na stránkách www.radioblanik.cz.


,,Jsme BLANÍK a platíme vaše účty!“


Více informací a pravidla soutěže jsou k dispozici ZDE.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .