Železný: Prodloužení licence je oceněním TV Nova jako divácky nejoblíbenější stanice

radiotv22Společnost CET 21 vítá rozhodnutí Rady pro rozhlasové a televizní vysílání ČR, která dnes odhlasovala prodloužení licence k celoplošnému televiznímu vysílání TV Nova. Držitel licence společnost CET 21 si o prodloužení požádala 27. července loňského roku na dobu 12 let.

Generální ředitel TV Nova Dr. Vladimír Železný dnes zdůraznil, že prodloužení licence do roku 2017 je skvělou zprávou i pro diváky TV Nova. „Rozhodnutí Rady vnímáme i jako ohodnocení našeho dosavadního působení na televizním trhu, kdy TV Nova zaujala záhy po začátku svého vysílání v únoru 1994 pozici leadra trhu a divácky nejoblíbenější stanice“, zdůraznil generální ředitel TV Nova Dr.Železný.

„Je to pro nás skvělá zpráva. Dnešní rozhodnutí je důležitým mezníkem v realizaci našich další strategických  a rozvojových plánů, které jsme s TV Nova dlouhou připravovali, uvedl  v reakci na rozhodnutí RRTV předseda představenstva akciové společnosti MEF Holding Jiří Šmejc. Řekl to krátce poté co oznámil, že společnost MEF Holding vykupuje obchodní podíly ve společnosti CET 21 a stává se tak majoritním vlastníkem držitele licence.

Martin Chalupský
tiskový mluvčí TV Nova
agentura CEPRA, a.s.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .