Odpověď Martina Kindernaye na tiskovou zprávu TV3, a.s.

radiotv221„Dnešní tiskovou zprávu pana Hrabovského nepovažuji za odpověď na nabídku, kterou jsem písemně zaslal investorovi TV3, společnosti EMV. Předpokládám, že standardní obchodní jednání se zahraničním investorem se vedou bez emocí prostředníků, kterým jsou mj. panové Hrabovský a Obrman“, řekl dnes k tiskové zprávě společnosti TV3 M. Kindernay.

„Musím se ohradit proti nehoráznému osočení mé osoby. Své smluvní závazky jsem vždy plnil a společnost RTV Galaxie nikdy neporušila žádný zákon“ zdůraznil M. Kindernay.

„Jsem překvapen o to více, že právě vstup do RTV Galaxie byl podstatou celého sporu. Nabízím zahraničnímu investorovi TV3 majoritní podíl až do výše 66%, tedy plnou kontrolu nad televizí Galaxie“, prohlásil Kindernay. „Zbylých 34% jsem přislíbil belgickému investorovi, společnosti DISTRICAN SPRL z Bruselu, který mi pomohl s obnovením vysílání a který investoval přes 30 mil. Kč. Jeho vstup samozřejmě musí schválit RRTV“, dodal Kindernay.

„Má nabídka jde ještě dále. Jsem ochoten vysílat ve stanovených vysílacích oknech program TV3, jak mi ukládá licenční podmínka. Přesto mi TV3 odmítá tento program dodat, resp. podepsat se mnou dodavatelskou smlouvu. Galaxie je však připravena vysílat 24 hodin denně. Divák by totiž neměl doplácet na trucovitost.“ uvedl M. Kindernay.

Martin Kindernay
majitel RTV Galaxie, a.s.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .