Reality TV na britské digitální platformě NTL

radiotv222Počet domácností  přijímajících Reality TV se tímto zvyšuje na 17 milionů

Londýn – Londýnský výrobce a distributor tématických kanálů, firma Zone Vision, dále šíří slávu značky Reality TV Velkou Británií. Byla uzavřena smlouva o vysílání s největší digitální kabelovou společností ve Spojeném království, NTL Home.

Od dnešního dne bude v základní digitální nabídce společnosti NTL vysílána stanice Reality TV, první tématický kanál zaměřený na reality programming ve Velké Británii.

Uvedením do nabídky NTL Reality TV získá dalších více než 1,2 milionů domácností ve Velké Británii. Je to znakem výrazného rozšíření této televizní stranice patřící Zone Vision, jenž je nyní k dispozici více než 17 milionům domácností ve více než 100 zemích světa.

Reality TV od společnosti Zone Vision je prvním kanálem ve Velké Británii zcela věnovaným akčním, adrenalinovým a emočním programům. Ukazuje věci, které se skutečně staly: nepředvídatelné, neuvěřitelné a nenazkoušené záběry hrdinských, statečných, zázračných a katastrofálních činů obyčejných lidí, kteří byli vystaveni extrémní situaci.

V listopadovém programu se diváci můžou těšit na premiéry třech seriálů: seriál Kde hrozí katastrofy je detailním pohledem na tragické situace, které zažili nevinní turisté. Záběry z pořadu Nejhorší řidiči světa zachycují nejneuvěřitelnější situace a dopravní nehody zachycené kamerou. Seriál Jak předejít havárii se podívá na příběhy těch nejextrémnějších dopravních nehod.

V roce 2003 společnost Zone Vision plánuje nákup nových původních programů jak pro svou britskou verzi Reality TV a také pro mezinárodní verze Reality TV uváděné v dalších zemích světa.

Chris Wronski, prezident Zone Vision k tomu řekl: “Jsme potěšeni uvedením stanice Reality TV do nabídky přední digitální kabelové společnosti nedlouho po uvedení do nabídky BSkyB. Stanice ve Velké Británii doopravdy prorazila a čísla sledovanosti rostou týden co týden a jsme přesvědčeni, že získáme ještě další diváky digitální televize.”

V roce 2002 uvedla společnost NTL do své nabídky digitální televize více než 50 nových televizních kanálů, čímž se její nabídka digitálních zábavních televizních stanic přiblížila 200. Cena se pohybuje od £19.50 za základní nabídku (obsahuje pronájem telefonní linky za £9.50).

Pro více informací prosím kontaktujte:

Agnieszka Somerville, tel.: +44 20 7328 8808, email agnieszka.somerville@zonevision.com

Aimee Norman/Janet Balmforth, Premier MaxWorks – tel.: +44 20 7292 8331, email janet@premiermaxworks.co.uk

Martin Kocourek, tel.: +420 224 212 064, e-mail: mkocourek@zonevision.cz

Více o společnosti Zone Vision:
Za více než 10 let si firma Zone Vision Group vybudovala jedinečnou pozici na trhu jako vysílatel tématických kanálů a distributor mezinárodních satelitních stanic. Společnost Zone Vision v současné době vlastní a provozuje následující stanice: Reality TV, Romantica, Europa Europa, Le Cinema a Showtime.  Kanály, které Zone Vision řídí a zastupuje jsou k dispozici více než 45 milionům domácností ve 150 zemích.

Kromě hlavního sídla v Londýně, má Zone Vision také 16 regionálních poboček. Více než 350 vysoce kvalifikovaných zaměstnanců společnosti se stará o porozumění a přesné nasměrování jednotlivých potřeb mezinárodního vysílání. Mezi aktivity Zone Vision Group patří tvorba kanálů a jejich management, zastupování kanálů, prodej programů a distribuce, studiové produkční služby a internetové služby.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .