Vysmátá Zlatá mříž zvýšila Jackpot na 200 000 korun

radiotv221Vysmáté léto televize Nova se Zlatou mříží úspěšně pokračuje. Každou prázdninovou sobotu Nova odvysílá jedno pokračování zábavné soutěže o nejlepší divácký vtip. Po odvysílání každého z nich si mohou diváci vybrat vtip, který je nejvíce pobavil, a hlasovat pro něj na tel. čísle 0906 500 990. Všichni hlasující  budou  slosováni  a  výherce  bude  vyhlášen v premiérové  Zlaté mříži 31. srpna. A pozor, již teď se minimální výhra zvýšila ze sto na dvě stě tisíc korun. Tím výhry se Zlatou mříží nekončí, během června měli diváci možnost zasílat své nejoblíbenější vtipy. Z třiceti osmi kilogramů došlé pošty, tj. zhruba pět tisíc čtyři sta vtipů, bude v poslední Zlaté mříži Vysmátého léta vylosován jeden výherce, který odjede v novém osobním automobilu.

Humor je prostě Čechům vlastní. To dokazuje nebývalý zájem, který diváci projevili již po odvysílání první Zlaté mříže policejní 29. června. Tehdy svému nejoblíbenějšímu vtipu dalo hlas neuvěřitelných 3 216 volajících.

Současně vydalo nakladatelství CET 21– Plejáda knihu Smích za Zlatou mříží II. V knize jsou vtipy ze všech sedmi dílů, které si na mušku berou muže zákona, lékaře, učitele, hospodu, blondýnky, zvířátka a jídlo, celkem dvě stě čtyřicet pět vtipů.

Začátkem srpna vydá CET 21 ve spolupráci s Popron Music dvě kazety s audiozáznamem všech sedmi vysmátých Zlatých mříží s oblíbenými účinkujícími.

Miloslava Nováková
Vedoucí odboru Public Relations TV Nova

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .