Vánoce a Silvestr na TV Nova? Zábava, zábava, zábava.

radiotv22TV Nova představila vánoční a silvestrovské programové schéma, které je postavené hlavně na zábavných pořadech vlastní produkce, českých pohádkách a zahraničních filmech.

Sváteční programové schéma televize Nova mnohem více spoléhá na zábavu a zahraniční filmy než ostatní stanice. Společné jsou české pohádky, o které nebue mít divák na žádné televizi nouzi. „Kouzelné Vánoce“ na Nově začínají již příští týden v pátek, 21. prosince. Televize divákům nabídne více než 100 českých a zahraničních filmů, přičemž akvizice budou – narozdíl od Primy a České televize – převažovat.

Každý večer se na Nově objeví původní zábavný pořad se známými moderátory této stanice, především sourozenci Gondíkovými a Petrem Novotným, který se letos už počtvrté zhostí moderování silvestrovské show. Tu Nova avizuje na své obrazovce již nyní. Program obohatí nová zábavná show Tyjátr s Karlem Šípem, Josefem Aloisem Náhlovským a Jiřinou Bohdalovou.

Nebude chybět ani erotika

Na Štědrý den Nova nabídne animovaný film Mach a Šebestová k tabuli!, pohádky Dařbuján a Pandrhola, Byl jednou jeden král, Princezna ze mlejna II. (Nova ji rozdělí na šest dílů, které bude vysílat po celé svátky), Z pekla štěstí, české filmy Rodinné trampoty oficiála Třísky, Dovolené s Andělem a Pod jezevčí skálou, zahraniční filmy Hříšný tanec, Báječný den, Dva v tom a jako hlavní pořad zábavnou show Bílé Vánoce Lucie Bílé. Úplně na závěr štědrovečerního programu Nova nabídne erotiku v podobě Emanuely 2000.

Boží hod bude patřit většinou pohádkám: Největší pecivál na světě, Poplach v oblacích, Hrátky s čertem, Pták Ohnivák a Princezna ze mlejna II. České filmy zastupuje Anděl na horách, Chobotnice z II. patra, Na pytlácké stezce a Discopříběh, akvizice americký film Vzkaz v láhvi a zábavu mimořádné vydání soutěže Chcete být milionářem? s politiky Petrou Buzkovou, Pavlem Severou, Libuší Benešovou, Karlem Kühnlem, Zdeňkem Škromachem, Lenkou Talmanovou, Miloslavem Kalouskem, Marií Němcovou a Františkem Brožíkem. Nova nevynechá ani sváteční vydání erotického pořadu Peříčko.

Šimek s Bubílkovou představí Zemana na penzi

Druhý svátek vánoční 26. prosince Nova nabídne pohádky Čert a Káča, Labakan, Od zítřka nečaruji, Princezna se zlatou hvězdou na čele, Jezerní královna a další díl Princezny ze mlejna II. České filmy zastupuje starší Pytlákova schovanka, Veselé Vánoce přejí chobotnice, Za trnkovým keřem a Discopříběh 2, ze zahraničních Nova zařadila americký romantickou komedii Nevěsta na útěku. Hlavním pořadem dne bude sváteční vydání show Politické harašení aneb S politiky stále netančíme se Zuzanou Bubílkovou a Miloslavem Šimkem, kteří představí Miloše Zemana na penzi. Nebude chybět ani Tele Tele, Peříčko a Emanuela 2000.

Ve čtvrtek 27. prosince Nova do programu zařadila pohádky Strakonický dudák a pokračování Princezny ze mlejna II., české filmy Claim na Hluchém potoku, Ducháček to zařídí, zahraniční snímky Kočky netančí, Jedeme k babičce, Kšefty s tátou, Noemova archa a Sázka na smrt, dokument Léto na Aljašce, přímý přenos galavečeru Fotbalista roku 2001 moderovaný Petrem Salavou, a erotické pořady Peříčko a Sexy dívky pro magazín Playboy.

Silvestr i letos moderuje Novotný

Pátek 28. prosince na Nově nabídne pohádky Jak se Franta naučil bát, Malá čarodějka a další díl Princezny ze mlejna II. Filmová nabídka obsahuje americký snímek Báječná dovolená, druhou část Noemovy archy, českou komedii Kam čert nemůže a Valentin Dobrotivý, americký film Číslo 5 žije a Kapitán Ron. Hlavním pořadem dne bude speciální vydání soutěže Chcete být milionářem? s V.I.P. osobnostmi TV Nova Karlem Šípem, Janou Bobošíkovu, Petrem Novotným, Mirkou Čejkovou, Pavlem Trávníčkem, Lucií Bohryovou, Luďkem Sobotou, Petrou Janů, Josefem Klímou a Rayem Korantengem. Nebude však chybět ani sváteční Do-re-mi a další Peříčko.

Bombastický Silvestr Nova spustí 31. prosince již od 19 hodin a potrvá až do jedné hodiny rána 1. ledna. Společně jej budou moderovat Petr Novotný, Adéla a Dalibor Gondíkovi, Bára Štěpánová a Petr Rychlý. Pořadem Silvestr 2001 projde více než 200 účinkujících, jeho součástí je 12 scének, šest velkých hudebních směsek, 12 minisměsí a 23 písní. Nova pořad natáčela od 2. do 17. listopadu na Barrandově.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .