Už je to tady… Světový fotbal opět na Galaxii sport

radiotv222Milovníci kopané si opět přijdou na své. Tento víkend začíná televize Galaxie Sport sérii fotbalových lahůdek, které pro diváky připravila na podzim tohoto roku. A začne se pěkně zostra. Turnaj Amsterdam 2002 vysílaný 2.8. až 4.8.2002 svedl tentokrát dohromady opravdu špičkové fotbalové týmy –  Manchester United, AC Parma, FC Barcelona a Ajax Amsterdam – to jsou uchazeči o vítězství. Přímé přenosy celého turnaje uvidíte na Galaxii Sport.

O týden později 9.8.2002 opět startuje nejvyšší německá fotbalová soutěž Bundesliga sezóna 2002-2003, a vy můžete být při tom prostřednictvím 34 přímých přenosů Galaxie Sport. Jaká bude nejvyšší fotbalová soutěž vicemistrů světa? Jak se bude dařit českým hvězdám? To jsou otázky, na které si můžete začít odpovídat již příští týden. Nebude chybět ani tradiční Magazín Bundesligy, který mapuje všechna utkání příslušného kola.

Diváci Galaxie Sport si rychle zvykli na anglické fotbalové poháry a jejich opravdové vyvrcholení bude – anglický Superpohár The F.A.Community Shield 11.srpna od 15.00 hod. proti sobě nastoupí Arsenal a Liverpool.

Neopakovatelnou atmosféru anglické fotbalové ligy okusí letos i čeští a slovenští televizní diváci v sérii 70 přímých přenosů zápasů anglické Premier League, která od 17.8.2002 vstupuje na obrazovky Galaxie Sport. Přirozeně nebude chybět ani sestřih všech zápasů každého kola, takže je na co se těšit.

Celkem uvidíte na Galaxii Sport v následující sezóně více než 120 atraktivních přímých fotbalových přenosů. Když k tomu připočtete pravidelné týdenní fotbalové magazíny Evropská fotbalová show a Western Union, řítí se na sportovní fanoušky z obrazovek Galaxie Sport už v srpnu pořádná porce špičkové fotbalové podívané.

V Hradci Králové 1.8.2002

Galaxie sport, s.r.o.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .