TV Nova hledá SuperStar

radiotv222Senzace televizních obrazovek na celém světě dorazila do Česka!

TV Nova zakoupila licenci na pořad Idols, kterého se konkurence po celém světě bojí jako čert kříže. „Jsem rád, že licenci k vysílání pořadu získala právě nejsledovanější televize v Česku. Pokračujeme tak v úspěšné práci: dát divákům to nejlepší. Idols budeme vysílat pod názvem Česko hledá SuperStar,“ dodává generální ředitel TV Nova Petr Dvořák.

Tuto informaci jsme získali z tiskových materiálů. Generální ředitel nedorazil. Po cestě na Barrandov musel otočit vůz a odjel asistovat ke zrodu možné nové hvězdy – vlastní dcerky. Ta se před polednem rozhodla, že se narodí.

Každý z obyvatel naší země ve věku od 16 do 28 let má teď díky pořadu Česko hledá SuperStar šanci uspět na hudební scéně a vydat vlastní desku. Konkurzy se rozjedou ještě v tomto roce. První díl pořadu Česko hledá SuperStar bude TV Nova vysílat v hlavním večerním čase 3. února – den před vlastními desátými narozeninami. Finálový večer bude na programu 18. června 2004. Zájemci se mohou do soutěže přihlásit již nyní na internetových stránkách www.nova.cz Přihlášky se také v nejbližších dnech objeví v denním tisku.

Na tiskovou konferenci do ateliéru č. 3 na Barrandově dorazilo téměř 30 novinářů ze všech klíčových médií. Není divu. Tato show (pod různými názvy ve 22 zemích po celém světě) láme rekordy sledovanosti a soutěžící jsou velmi populární.

Náměstek pro program TV Nova Pavel Zuna byl nadšený z produkčního týmu: „Je neuvěřitelné, co všechno se nám podařilo během pouhých tří týdnů udělat.“ Novinářům vysvětlil pravidla soutěže. Na dotazy pak odpovídal spolu s výkonnou ředitelkou TV Nova Líbou Šmuclerovou a ředitelem hudebního vydavatelství BMG Czech Republic Milanem Hermanem.

Dan Plovajko

Tiskový mluvčí TV NOVA

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .