Tisková zpráva Galaxie Sport

radiotv222Vyvrcholení letošního ročníku nejvýznamnější a nejprestižnější hokejové soutěže, kanadsko-americké NHL opět s účastí českých a slovenských hráčů začíná již 4.června 2002 prvním zápasem  DETROIT RED WINGS vs. CAROLINA HURRICANES.

Diváci našeho sportovního programu Galaxie sport budou moci být u toho v přímém přenosu 5. června 2002, který začíná od 02,00 hod. Jako jediní mají možnost sledovat s českým komentářem tuto vrcholnou sérii, která podle průběhu může končit až sedmým zápasem 17. resp. 18. června.

Díky  obchodním aktivitám a reklamní podpoře ze strany kabelového operátora TES Media a dalších menších operátorů, se okruh těchto diváků každým dnem rozšiřuje. Podrobný plán přenosů utkání je přílohou tiskové zprávy.

Jen sportovní fanoušci doženou spánkový deficit, vystřídají ledovou plochu travnaté tenisové kurty. Obsahem a počtem nevídaný blok přenosů i doplňkových pořadů spojených s dalším tradičním sportovním podnikem – Wimbledon 2002 začíná od 24.června a pokračuje v červenci.

A protože sport dovolenou nemá, od srpna již na našem programu mohou diváci kabelových televizí sledovat zahájení Premiere League a Bundesligy, a těšit se na další překvapení, které pro ně připravujeme.

Jiří Hojgr
Galaxie sport

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .