Simona Krainová na Primu?

radiotv221Televize Prima připravuje nový pořad Krainosti, jehož moderátorkou by měla být Simona Krainová. Vedení stanice ale nechce nejnovější aktivitu nijak komentovat, takže není jasné ani to, kdy se Krainosti objeví na obrazovce.Televize Prima patrně vede jednání se Simonou Krainovou o moderování nového pořadu Krainosti. Provozovatel Primy, společnost FTV Premiéra, minulý týden požádala Úřad průmyslového vlastnictví o registraci ochranné známky na slovní název Krainosti. Registrace se týká televizního vysílání, výroby televizního pořadu, veškerých nosičů informací a reklamních a propagačních akcí. Veškeré dotazy k připravovanému pořadu Prima ignorovala.
Krainová jednání potvrdila
„Jako každá televize máme samozřejmě mnoho plánů, neustále přemýšlíme, čím bychom diváka zaujali. Televize je kreativní prostředí sršící nápady, které se však nutně nemusí realizovat ihned. Praxe je taková, že si známky registrujeme, když u nás nějaký zajímavý nápad vznikne, abychom se k němu případně mohli kdykoli vrátit,“ řekla minulý týden serveru RadioTV mluvčí Primy Jana Malíková. Ředitelka vlastní výroby Jana Kasalová přešla dotaz na působení Krainové mlčením.
Sama Krainová však deníku Blesk potvrdila, že s Primou vyjednává. „Jednáme o tom, to je pravda, ale nechci to nijak víc komentovat. Natočila jsem už pilotní snímek, ale není to ještě nic definitivního. S Primou jsme v jednání,“ řekla. Pořad by se měl objevit v hlavním vysílacím čase a moderátorka by v něm měla zpovídat známé osobnosti z českého a slovenského showbyznysu. Krainová se kvůli chystanému pořadu stěhuje z Paříže, kde v současné době působí v modelingu, zpět do Prahy.
Erotický pořad u ledu
Prima nezveřejňuje jména nových moderátorů do chvíle, než s nimi uzavře smlouvu o spolupráci. Je tedy možné, že vyjednávání s Krainovou zatím probíhají. Prima má v zásobě ochranné známky na několik dalších pořadů, které dosud nerealizovala. Předně jde o projekt erotického relace Sex ex, kterou měla údajně moderovat Kateřina Kornová. Generální ředitel Primy Martin Dvořák v nedávném rozhovoru pro RadioTV připustil, že vznikly pilotní díly: „Něco tu bylo. Musím říci, že takový pořad není v žádném případě naší prioritou.“
Podle Dvořáka byly tehdejší pokusy ve stádiu vývoje, který byl zmrazen. Pokračování tohoto projektu v dohledné době nepředpokládá. FTV Premiéra si za minulý rok zaregistrovala ochranné známky také k názvům Za 5 minut 12, Mise, Zlaté ručičky, Zlatý kruh, Tak to ne!, Někdo je jiný, Sestřižiny a Flaška. Z letošních ochranných známek dosud nepoužila název Prima nápady, s nímž má podle mluvčí Malíkové dlouhodobé plány. Nejbližší větší změnu programového schématu Prima připravuje tradičně na září.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .