Seriál Přátelé bude možná pokračovat

radiotv22Producent má zájem o natáčení další řady, musí k tomu ale přesvědčit protagonisty seriálu. Se zvýšením honorářů ale herci počítat nemohou.

Populární televizní seriál Přátelé, který v tuzemsku vysílá Česká televize a kabelová televize SuperMax, bude mít patrně další pokračování. Američtí tvůrci mají zájem o točení další řady, ale vše závisí na rozhodnutí herců, kteří již chtěli úspěšné série Přátel ukončit. O řadě, která nyní běží v amerických televizích, se dlouho hovořilo jako o poslední.

Producent však inicioval diskusi o tom, že by se mohlo v natáčení pokračovat, neboť Přátelé mají velmi dobrý ohlas u diváků na celém světě. „Pokud budou herci ochotní pokračovat v natáčení dalších částí, nedostanou vyšší honorář než nyní, tedy 750 tisíc dolarů za epizodu,“ upozornil šéf televizní stanice NBC Jeff Zucker.

„Ve skutečnosti to není dohoda, ale rozhodnutí. Vědí, kolik peněz mohou vydělat. Je to hodně peněz a měli by se rozhodnout, zda se chtějí vrátit zpět. Teď je to skutečně na nich,“ řekl Zucker agentuře Reuters.

Představitel Rosse, herec David Schwimmer, však již oznámil, že chce zanechat herecké kariéry a věnovat se dráze pedagoga. „Je tolik jiných věcí, které se dají dělat, že jsem připravený Přátele opustit,“ řekl britskému týdeníku Observer. Schwimmer by podle svých slov chtěl učit na státní škole a je přesvědčen, že jí má co nabídnout.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .