Prima TV má smlouvu s Twentieth Century Fox

Prima TV podepsala smlouvu s distribuční společností Twentieth Century Fox, která ji umožní odvysílat filmy a seriály produkované stejnojmenným hollywoodským studiem. Součástí smlouvy jsou i práva na vysílání seriálu Sběratelé kostí, nejnovějšího seriálového přírůstku v programu Prima TV.

Distribuční společnost Twentieth Century Fox a Prima TV oznámily, že podepsaly smlouvu na vysílání nejnovějších filmů a televizních seriálů společnosti FOX.  Prima TV získala práva na televizní premiéry filmů společnosti FOX jako jsou například Master & Commander: The Far Side of the World (USA, 2003) s Russellem Crowem, Fantastic Four (USA 2004), I, Robot (2004) nebo rodinná komedie Cheaper by the Dozen 1+2 (USA) se Stevem Martinem.


„Prima TV tak učinila další důležitý krok ke svému cíli, kterým je poskytování nejlepší programové nabídky v České republice,“ říká Aleksandras Cesnavicius, generální ředitel Prima TV, a dodává: „Díky dlouhodobé smlouvě se společností FOX máme příležitost vysílat mnohé z nejpopulárnějších a nejnovějších filmů a seriálů, které jsou k dispozici.“


Twentieth Century Fox


Twentieth Century Fox je jedním z největších filmových a televizních studií na světě. Z jeho ateliérů pocházejí takové legendy jako Titanic, Hvězdné války, Vetřelci, Smrtonosná past, Doba ledová nebo filmové hity promítacích sálů posledních dní: Borat, Ďábel nosí Pradu, či Eragon. V  televizních studiích této společnosti zase vznikly i u nás populární seriály jako Simpsonovi nebo 24 hodin.
20th Century Fox je od roku 1981 součástí News Corporation Ruperta Murdocha.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .