Prima odstartovala pokračování reality show VyVolení

Pokračování reality show VyVolení odvysílá Prima TV na podzim. Castingy, ze kterých vzejdou soutěžící proběhnou na začátku června. Celý název třetí řady reality show zní VyVolení – noví hrdinové.

Prima TV ve čtvrtek potvrdila, že na podzim začne vysílat třetí pokračování reality show VyVolení. Ta bude mít tentokrát podtitul „noví hrdinové“. Ve svém vysílání Prima spustila upoutávky a na internetových stránkách www.iprima.cz lze najít informace o castingu pro soutěžící.


„Oficiálně jsme tak odstartovali reality show VyVolení – noví hrdinové,“ potvrdil výkonný ředitel Prima TV Petr Chajda. Prima na začátek června naplánovala celkem tři castingy – v Brně, v Praze a v Ostravě. Bližší informace a termíny lze najít zde.


Vladkův duch stále mezi námi
Potvrzení startu třetí řady reality show vyvolá určitě bouřlivou reakci jak mezi příznivci tak i v řadách odpůrců tohoto pořadu. Pozornost jistě zbystří i RRTV, která bude přenosy z obydlí VyVolených opět pozorně monitorovat a trestat všechny excesy v podobě zařazování pořadů, které by mohly vést k ohrožení fyzického, duševního či morálního vývoje dětí a mladistvých.


Jen za první sérii VyVolených, která byla odvysílána na konci rolu 2005, RRTV udělila Primě pokuty v souhrnné výši 22.000.000 Kč. Prima podala na udělení pokut žalobu k soudu, který ji částečně vyhověl. Rada tak znovu otevřela příslušná správní řízení, odstranila drobná administrativní pochybení a udělila Primě pokuty znovu.


Na začátku roku 2006 uvedla Prima druhou sérii VyVolených. Podněty pohoršených diváků opět zavalily RRTV a ta znovu udělovala pokuty. Ve Zprávě o své činnosti v roce 2006 sice RRTV konstatuje, že „provozovatel v rámci této druhé série projevil snahu k zmírnění prezentace problematických sekvencí“, ale jen v roce 2006 zahájila s Primou 27 správních řízení, v rámci kterých jí udělila pokuty ve výši 2.000.000 Kč. To ale nemusí být konečný účet, protože analýzou některých dílů druhé řady VyVolených se RRTV bude zabývat i v letošním roce.


Stranou pozornosti RRTV nezůstala ani konkurenční show Big Brother. Za prohřešky v jejím vysílání udělila RRTV televizi Nova pokuty v souhrnné výši 41.900.000 Kč.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .