Petr Novotný a Karel Šíp míří do televize Markíza

radiotv22Baviči známí z obrazovky TV Nova budou od března vystupovat také ve slovenské televizi Markíza, pro kterou připravili pořad „Colnica“. Co na to říkají zástupci Novy?

Nejsledovanější slovenská televize Markíza bude od března konkurovat „slovenské Nově“, stanici JOJ TV, jejími vlastními zbraněmi. Připravuje totiž nový zábavný pořad „Colnica“ s Petrem Novotným a Karlem Šípem, dvorními baviči TV Nova. Stanice JOJ TV, která se divákům na Slovensku představí právě v březnu, přitom hodlá přebírat většinu pořadů právě od Novy, včetně zábavných show s Novotným a Šípem.

„Petra Novotného uvedla na slovenské obrazovky právě TV Markíza, která ho nadále považuje za jednu ze svých tváří, kromě jiného nominovanou v kategorii Bavič v prestižní anketě TOM 2001 (Televizní osobnost Markízy, obdoba prestižní ankety ANNO na TV Nova, pozn. RadioTV),“ říká Jozef Gogola z Centra marketingu televize Markíza. Stanice si však podle něj nedělá v případě Novotného nárok na exkluzivitu. „Jeho vystupování v jiných televizích nám nebude vadit,“ ujišťuje.

Pro Novotného není vystupování na Markíze ničím výjimečným. Uvádí zde například pořad o vaření Chuťovky, který se v různých variantách objevoval i na Nově a Primě. „Plánujeme, že budeme s Petrem Novotným spolupracovat i nadále, kromě oblíbené relace Chuťovky připravujeme novou zábavnou show Colnica, kterou bude uvádět společně s dalším českým bavičem Karlem Šípem,“ přiblížil Gogola. Čeští baviči a představitelé showbyznysu se často objevují také v různých galashow Markízy, naposledy například o Silvestru.

Mluvčí CET 21 Martin Chalupský serveru RadioTV řekl, že televize Nova o aktivitách Novotného a Šípa na Slovensku ví. „Oba nám velmi korektně oznámili, že připravují novou show ještě dávno před naším vstupem na Slovensko. Žádné exkluzivní smlouvy s nimi nepřipravujeme,“ upozornil Chalupský s tím, že Nova nebude bavičům bránit k tomu, aby vystupovali na obrazovce přímé konkurence JOJ TV.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .