Přenosy z hokejové NHL nově i na kanálu Sport1

Hokejoví fanoušci v Čechách, na Moravě a na Slovensku si přijdou opravdu na své. Sportovnímu kanálu Sport1 se totiž podařilo získat vysílací práva na přenosy ze severoamerické NHL. Diváci se tak mohou těšit na dva zápasy týdně z nejpopulárnější hokejové soutěže světa.

Mezinárodní sportovní kanál SPORT1 získal vysílací práva na vysílání dvou zápasů týdně z nejpopulárnější hokejové soutěže světa – severoamerické NHL. Vedle zápasů základní části uvidí diváci i střetnutí z vyřazovací části play-off včetně sedmi finálových zápasů o Stanley Cup.


Zápasy základní části jsou na programu dvakrát týdně vždy v pondělí a ve středu. První zápas mohli diváci zhlédnout již včera. NHL se tak stala první hokejovou soutěží, ze které Sport1 nabízí přenosy. Doteď byly hlavním tahákem především přímé přenosy z předních evropských fotbalových soutěží. V jeho vysílání se však objevují i méně obvyklé sporty jako box, šipky, bowling nebo poker.


Přenosy z NHL vysílá již několik let i Galaxie Sport
Přímé přenosy z NHL nejsou pro našince žádnou novinkou. Placený kanál Galaxie Sport je svým divákům nabízí již od svého vzniku. I v této sezóně odvysílá Galaxie Sport několik zápasů týdně, ať už živě nebo ze záznamu. Samozřejmostí bude 35 přenosů z play-off včetně finálové série boje o Stanley Cup.
Stejně jako Galaxie Sport je i Sport1 součástí nabídky většiny kabelových operátorů a placených satelitních platforem UPC Direct a Digi TV. Oba programy najdeme i v programovém průvodci O2TV.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .