Novinky Galaxie Sport, které stojí za to

radiotv221Špička světových tenisových turnajů – Wimbledon 2002 je žhavou novinkou programové nabídky Galaxie Sport na začátek léta – červen a červenec. Seriál přímých přenosů se bude valit na české a slovenské diváky v zcela neobvyklém rozsahu z obrazovek s programem Galaxie sport. Zjednodušeně řečeno udivíte vše podstatné co se na to tomto prestižním tenisovém turnaji odehraje od jeho začátku až po jednotlivá finále. Přímé přenosy, záznamy, sestřihy, zpravodajství. Zcela jistě v nich nebudou chybět ani  utkání českých a slovenských zástupců v jednotlivých kategoriích.
Pro tenis však o novinky na Galaxii Sport rozhodně nepřijdou  příznivci fotbalu. Od srpna je pro ně připraven seriál přímých přenosů a kompletního zpravodajství z anglické Premier League. Na českých a slovenských televizních obrazovkách se tak nejen ve zpravodajství objeví  hvězdy světového fotbalu,  ale i české a slovenské fotbalové hvězdy. Seriál 70 zápasů Premier League tak doplní  anglické fotbalové poháry F.A.CUP a Worthingthon Cup, které již Galaxie Sport vysílá. Další novinkou je anglický Superpohár – utkání vítězů F.A.CUP a Worthingthon Cup.
Fotbalové fanoušky určitě potěší i fotbalový turnaj v Amsterdamu za účasti 4  hvězdných mužstev , který bude vysílán na Galaxii sport v srpnu.
Příznivce ledního hokeje a zejména NHL, nejlepší hokejové soutěže světa, zajisté potěší informace, že s přímými přenosy zápasů NHL a doprovodnými pořady se budou na televizním kanálu Galaxie Sport setkávat nejen v následující sezóně 2002-2003, ale i v sezónách dalších, které  opět bude vysílat  Galaxie Sport.
Hlavními sportovními akcemi tohoto roku Galaxie sport budou i nadále NHL, nejvyšší německá fotbalová soutěž Bundesliga, anglické fotbalové poháry F.A.CUP a Wothingthon Cup a jako novinky nejvyšší anglická fotbalová soutěž Premier League, prestižní tenisový turnaj Wimbledon a vybrané sportovní události roku. Není to však konečný výčet pestré nabídky programů, a diváci se mohou těšit na další novinky, které jsou připravovány na podzim.
Jiří Hojgr,
jednatel Galaxie Sport, s.r.o.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .