Nova vysílala první „podvodní“ Snídani

radiotv222Oblíbená ranní show Snídaně s Novou je během letních prázdnin ve znamení adrenalinových sportů. Její štáb navštívil již Skatepark v Prachaticích, při přímém přenosu z Loketského mostu jsme mohli sledovat odvážlivce při bungee jumpingu, ve čtvrtek 18. července  se vysílala dokonce první „podvodní“ Snídaně. Tvůrci pořadu se totiž rozjeli do lomu Rumchalpa u Jičína, kde moderátor Standa Berkovec posnídal a diváky přivítal přímo pod vodní hladinou. Představil samozřejmě i špičkové potápěče,  mezi nimi Jindřicha Böhma, který se potápěl k vraku Estonia. Taje o natáčení pod vodní hladinou poodhalil náš nejlepší podvodní kameraman Hugo Habrman, který ukázal i svou zázračnou kameru.

Diváky Snídaní s Novou však čekají další atraktivní reportáže. Hned v úterý 23. července neuvěřitelné vodní kousky na hladině Hracholuské přehrady, poté slaňování přes Labskou přehradu, freestyle moto (Hustopeče u Brna),  skoky z výšky do lomu (Hříměždice) či akrobatické lyžování  přímo v tréninkovém středisku Aleše Valenty. Extrémní horolezecké výkony uvidíme v Adršpachu, jízdu na bobové dráze ve Špindlerově Mlýně a tandemové seskoky na letišti v Roudnici nad Labem.

Součástí každého přenosu je soutěž, při níž na výherce čekají speciální „adrenalinová“ trička se zajícem Zazou, kloboučky a další originální dárky s logem televize Nova.

Miloslava Nováková
Vedoucí odboru Public Relations TV Nova

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .