Nikdo není dokonalý vychází knížně

radiotv222Prima TV a Ottovo nakladatelství připravili pro své diváky a čtenáře další knižní titul, tentokrát k pořadu Nikdo není dokonalý

Na českém knižním trhu se objevil nový titul, který zajisté potěší diváky Prima TV. Nová knížka Nikdo není dokonalý aneb to nejlepší z pořadu Jiřího Krampola se do prodeje dostala během pátku 29.11. 2002  a pondělka 2.12. a je k dostání ve všech knihkupectvích.

Kniha je plná vyprávění Jiřího Krampola a jeho hostů, čtenáři v ní najdou vedle vtipů televizních diváků i ty nejzapeklitější anketní otázky a nejzábavnější odpovědi na ně. Text je doplněn bohatým obrazovým materiálem, který čtenářům přiblíží natáčení pořadu.

Nikdo není dokonalý aneb to nejlepší z pořadu Jiřího Krampola je dalším knižním titulem, který se váže k pořadům Prima TV. V minulosti byly vydány již kuchařky Mňam aneb prima vařečka I. a Mňam aneb prima vařečka II., které byly na trhu velmi úspěšné. Mňam aneb prima vařečka I. dokonce získala v letošním roce ocenění jako nejprodávanější titul v kategorii populárně – naučná literatura.

Nikdo není dokonalý aneb to nejlepší z pořadu Jiřího Krampola
Autor: Marie Formáčková
Počet stran 200
Nakladatelství:
Ottovo nakladatelství
Datum vydání: 29.11.2002

Jana Malíková
tisková mluvčí Prima TV
FTV PREMIÉRA, spol. s r.o.

Kontakty:
FTV PREMIÉRA, spol. s r.o., Na Žertvách 24, 180 00 Praha 8
Tel: 266 700 307
Fax: 266 700 123
e-mail: jana.malikova@prima-televize.cz
www.prima-televize.cz

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .