Na ČT se vrátí Přátelé, Prima chystá Beverly Hills

radiotv222Nejvíce změn na leden chystá Česká televize. Na obrazovku se vrátí Ester Kočičková s druhou řadou svojí talk show, objeví se denní referendum o vstupu do Evropské unie a nový diskusní pořad Dotazník.

Televize Nova bude od ledna reprízovat vlastní sitcom Hospoda, který pro ni začátkem 90. let natočila Česká nezávislá televizní společnost. Seriál hospodských scének, v nichž vystupuje mimo jiné režisér Jiří Menzel (současný kritik šéfa Novy Vladimíra Železného), Nova nasadí do vysílání každou středu večer od 20 hodin. První díl se na obrazovce objeví 8. ledna.

Prima vařečka proti Událostem

Prima chystá vysílání populárního amerického seriálu ze začátku 90. let Beverly Hills 90210. Příběhy a „obyčejné starosti“ středoškoláků Brandona, Dylana, Kelly, Brendy, Donny a dalších mohli před lety čeští diváci sledovat každý víkend na Nově. Narozdíl od ní Prima seriál nasadí ve všední dny odpoledne místo telenovely Hříšná láska. První díl odvysílá v pondělí 6. ledna.

Prima se také rozhodla změnit vysílací čas pořadu Mňam prima vařečka. Kulinářský seriál se posune z půl šesté na čtvrt na osm, bude tedy přímo konkurovat hlavní zpravodajské relaci České televize Události. Ženu za pultem od ledna vystřídá další normalizační seriál My všichni školou povinní.

Ester Kočičková se vrací

Česká televize v lednu zavede nový denní pořad Referendum, v němž bude po desáté hodině večer zpovídat občany v ulicích na téma vstupu České republiky do Evropské unie. Na program ČT 1 se vrátí v nové řadě populární americký seriál Přátelé (každé úterý podvečer od 18:30).

Redakce publicistiky ČT připravila na čtvrteční večery nový diskusní pořad Dotazník, v němž budou k aktuálním problémům vystupovat politici vládních i opozičních stran. Dotazník bude vysílat program ČT 1 po 21 hodině. V pátek večer se na obrazovky vrátí Ester Kočičková a pokračování její show s názvem Dvojhlas Ester Kočičkové.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .