Modelka 2003 – Taiza face na Prima TV

radiotv222Která dívka by alespoň na chvíli nezapřemýšlela nad tím, jaké by bylo stát se modelkou? Tváří nějaké slavné značky, známou kráskou? Procházet se na molu před sálem plným zajímavých osobností a v zákulisí potkávat celebrity a hvězdy světové pop-music. Zdá se vám to jako sen? Nemusí být. Takový úžasný večer totiž čeká finalistky  konkursu Modelka 2003 – Taiza face.

Ze sedmi set přihlášených dívek se do finále dostalo 20. Která z nich se stane Modelkou 2003  rozhodne porota, jejímiž členy budou topmodelka Adriana Sklenaříková, módní návrhář Osman Lafita, fotograf Robert Vano, herečka Kateřina Brožová, primabalerína Alexandra Lorska a možná v ní zasednou i členové některého z evropských vládnoucích rodů. V publiku nejdete plno známých osobností, které samozřejmě zajímá, jaké budou nové trendy  v kráse.

Atmosféra večera, vysílaného z pražského Veletržního paláce, se ponese ve znamení lehkosti a elegance antického Říma. Kostýmy, scéna i moderátoři Tina Pletánková, Lenka Černá (TAIZA face 2002) a Karel Šíp budou ladění do tohoto zajímavého historického období.

Ten správný rytmus večera rozhodně udrží skvělá hudba. Ruská kontroverzní dívčí dvojice TATU snad nezůstane jen u jednoho z nejhranějších hitů „Nas nědogoňjat“, skupina Boney M, která se na jevištích pohybuje s úspěchem už pěkných pár desítek let, určitě zvedne ze židlí  celý sál a nový objev české hudební  scény Black Milk zazpívá svou černou hudbu v podání krásných bílých slečen.

Kdo se stane Modelkou 2003 – Taiza face ? To se dozvíte 24. září večer na obrazovkách televize Prima.

Petra Fickerová
PR koordinátor Prima TV
tel.: 66 700 281
fax: 66 700 123

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .