Koncert pro Kapku naděje podruhé na obrazovce Prima TV

radiotv222Letos, stejně jako minulý rok, se ujala Prima své role mediálního partnera nadace Kapka naděje. Ta shání peníze na zlepšení podmínek léčby dětí stižených poruchou krvetvorby a připravuje už druhý ročník koncertu pro Kapku naděje.

1. října se v pražské Lucerně sejde špička české pop music i zajímaví hosté ze zahraničí. Prezidentka nadačního fondu Kapka naděje Vendula Svobodová bude večerem provázet  spolu s Karlem Černochem a malým Matějem Šímou, hochem, který se z leukémie vyléčil.  V průběhu večera vystoupí Helena Vondráčková, Karel Gott, Martin Maxa, Iveta Bartošová, Ilona Csáková a spousta dalších zpěváků. Některé ze svých slavných hitů zazpívají i legendární Boney M.  Diváci v sále uvidí krátké reportáže ze života Matěje Šímy. Ten může po svém vyléčení konečně dělat to, co už dávno nemohl – hrát ve škole na klavír, trénovat s tatínkem karate nebo si jen tak povídat doma s rodiči a bratrem. Věci pro zdravé děti zcela normální, ale pro něj úžasné a nové.

Výtěžek ze vstupného na koncert půjde na konto Kapky naděje a přispět budou moci svými telefonáty na speciální telefonní číslo i diváci. Když Kapka naděje vznikala, přispěl jí i Domov dětí a mládeže v Kralupech nad Vltavou. Ten je dnes poničen povodní, a tak Kapka naděje pomůže zase jednou jemu.

Koncert pro Kapku naděje bude Prima TV vysílat ze záznamu v neděli 6. října večer.

Petra Fickerová
PR koordinátor Prima TV
tel.: 66 700 281
fax: 66 700 123

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .