Jitka Obzinová se vrací na obrazovku TV Nova

radiotv22Televize Nova chystá nový pořad o zahraničních zajímavostech, který bude uvádět bývalá moderátorka Televizních novin a Sedmičky Jitka Obzinová.

V horizontu několika týdnů by se měla na obrazovce televize Nova znovu objevit moderátorka Jitka Obzinová, která do července loňského roku moderovala diskusní pořad Sedmička. Podle mluvčího Novy Martina Chalupského však nebude uvádět relaci zaměřenou na životní styl, o které na sklonku loňského roku spekulovala média, nýbrž pořad zajímavostí, reportáží a kuriozit ze zahraničí s názvem Zálety, na který si už CET 21 nechala zaregistrovat ochrannou známku.

„Jedná se o úplně nový typ pořadu v programu TV Nova. Bližší detaily bych raději ponechal jako překvapení pro diváky. Několik pilotních pořadů už však bylo připraveno a světové Zálety budou určitě oživením nového programového schématu TV Nova,“ řekl Chalupský serveru RadioTV. Zálety by měly mít premiéru první únorový týden, kdy Nova tradičně u příležitosti výročí zahájení svého vysílání představuje nové programové schéma.

Obzinová na Nově původně moderovala Televizní noviny, po rozchodu CET 21 se servisní organizací ČNTS přešla do diskusního pořadu Sedmička. V ní ji loni v září vystřídala bývalá ředitelka zpravodajství České televize Jana Bobošíková. Některá média tehdy zveřejnila informace o tom, že Obzinová chystá nový společenský magazín Life style. „Spekulace o společenském magazínu, které kolovaly v médiích musím vyvrátit,“ říká Chalupský.

Zálety jsou dalším pořadem, který už za měsíc obohatí programové schéma Novy. Kromě něho stanice připravuje vysílání české verze populární televizní soutěže Nejslabší článek, která ponese název Nejslabší! Máte padáka! Kompletní nové programové schéma by měla Nova zveřejnit na tiskové konferenci koncem ledna.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .