Intercable CZ zařazuje Galaxii sport a hudební kanál Stanice O

radiotv222Předplatitelé kabelové televize Intercable CZ mohou od listopadu sledovat další dva atraktivní televizní kanály

Praha 23.10. 2001 – Intercable CZ, druhý největší operátor kabelové televize v ČR, dnes oznámil, že do své nabídky zařazuje od listopadu 2002 nové televizní kanály.

Jedná se o sportovní kanál Galaxie sport, který vysílá přímé přenosy a záznamy z hokejové NHL, nejvyšších fotbalových soutěží v Anglii a Německu – Premiere League a Bundesliga a mnoho dalších  sportovních podniků.

Další lahůdkou pro zákazníky kabelové televize Intercable CZ bude zařazení nového českého hudebního kanálu Stanice O. Stanice O chce oslovit popově otevřeným vysíláním věkovou skupinu 15 až 30 let a zprostředkovávat jí jak zajímavé hudební podněty z české i světové scény, tak i možnost interaktivního setkávání s hosty i hudbou dle vlastního výběru.

Na základě dohody společnosti Intercable CZ s provozovateli těchto programů budou jak Galaxie sport, tak i Stanice O šířeny v Základní programové nabídce ve všech sítích Intercable CZ.

„Galaxie sport i Stanice O jsou programy, které jsou „ušity na míru“ českému divákovi a Intercable CZ se jejich zařazením snaží uspokojit stále náročnější požadavky zákazníků kabelové televize na specializované tématické programy“, komentoval uzavření dohod Luboš Řežábek, výkonný ředitel Intercable CZ.

O společnosti Intercable CZ:
Společnost Intercable CZ je druhým největším provozovatelem kabelové televize v České republice. Intercable CZ, s.r.o. do 31.12. 2000 vystupoval pod jmény Pilskabel TV a.s., Intes a.s., Intercable Moravia, s.r.o., Intercable Bohemia, s.r.o., Kabelová televize Ostrava, s.r.o. a Kabelová televize Ostrava – Jih, s.r.o. Intercable CZ je aktivním členem České asociace kabelových komunikací.

Společnost poskytuje své služby v následujících českých a moravských lokalitách: Plzeň, Rokycany, Cheb, Sokolov, Žatec, Chomutov, Jirkov, Most, Teplice, Duchcov, Ústí nad Labem, Pardubice, Přelouč, Litomyšl, Brno, Ostrava, Zlín, Frenštát pod Radhoštěm, Otrokovice a  Veselí nad Moravou.

V současné době společnost Intercable CZ poskytuje pro své zákazníky širokou nabídku televizních a rozhlasových kanálů a vzhledem k vysokému standardu své kabelové sítě je připravena poskytovat i další interaktivní datové služby na liberalizovaném telekomunikačním trhu.

Na internetové adrese www.intercable.cz můžete navštívit webové stránky společnosti Intercable CZ, s.r.o. Zájemci o služby se  mohou obracet na zákaznická střediska Intercable CZ.

Pro další informace, prosím, kontaktujte:
Michal Martinovský
Marketing & Sales Manager
tel.: 271 192 238
e-mail: mmartinovský@intercable.cz

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .