Hvězdy TV JOJ poletí v sobotu do Bratislavy na MISS

radiotv221Nová slovenská televize JOJ, která startuje své vysílání v sobotu 2. března, pronajala pro své  moderátorské hvězdy soukromé letadlo. Vysílání JOJ totiž začíná v 19:00 hodin televizním zpravodajstvím – Noviny, které se vysílá naživo z Košic. Bezprostředně poté od 20 hodin začíná z Bratislavy přímý přenos zábavné show Miss Universe Slovensko, kterou souběžně vysílají jak slovenská TV JOJ tak česká TV Nova. Moderátorské hvězdy tak doletí včas ještě na závěr soutěže Miss a na slavnostní recepci pořádanou společně pro vítězku Miss Universe a k zahájení vysílání TV JOJ.

„Chtěl jsem, abychom při startu televize byli všichni spolu. Proto v zázemí news roomu v Košicích budou na první večer všichni moderátoři TV JOJ, včetně těch, kteří nebudou v sobotu večer na obrazovce.“, uvedl generální ředitel TV JOJ Richard Rybníček. „Společně jsme tvrdě pracovali, chci abychom byli společně u toho“, řekl zaměstnancům TV JOJ ředitel Rybníček.

Vedení TV JOJ proto najalo 30-místné letadlo EMBRAER 120, které moderátory a vedení televize dopraví na slavnostní recepci, která začíná v Bratislavě ve 22 hodin. „Letadlo má letět rychlostí 584 km za hodinu a vzdálenost mezi Košicemi a Bratislavou má zvládnout za 50 minut.“ uvedl mluvčí TV JOJ Ľudovít Tóth.

„Tento krok jsme si mohli dovolit, protože cena letadla byla mimořádně příznivá a nepřesáhne 60.000 Sk. Zpátky do Košic pojedou moderátoři TV JOJ vlakem, a to podle svých vysílacích směn“, doplnil mluvčí Tóth.

Jediná v Košicích musí zůstat moderátorka politické talk-show JÓÓÓJ? Renáta Klačanská. „V neděli ve 12 hodin totiž již uvítá své první hosty a nestačila by se přesunout včas z Bratislavy.“ vysvětlil Ľ. Tóth.

Ľudovít Tóth
hovorca TV JOJ
CEPRA, a.s.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .