Ester Kočičková se vrací

radiotv221Po úspěšném působení v Rádiu Limonádový Joe (původní sestavě Dušana Všelichy) se Ester Kočičková objeví v roli moderátorky nové noční talk show na České televizi s pracovním názvem Ženský hlas.

Malou noční talk show s pracovním názvem Ženský hlas připravuje v těchto dnech ve studiích České televize známá moderátorka původního týmu Rádia Limonádový Joe Ester Kočičková. Nový pořad, který se na obrazovce objeví v červnu nebo v září, vzniká za vedení dramaturgyně Ireny Obermannové, scenáristy Evy Hauserové a režisérky Kamily Vondrové. Server RadioTV o něm informovala Veronika Kratochvílová z oddělení Public Relations a Promotion ČT.

Pozdní nasazení podle Kratochvílové určuje lehčí náplň chystaného magazínu: „S humorným nadhledem se v něm budou střetávat  muži a ženy a přít se mimo jiné i o věčný boj obou pohlaví v nejrůznějších oblastech života. Mezi pozvanými hosty jsou například David Vávra, Olga Sommerová, sexuolog Petr Weiss, spisovatelka Alexandra Berková, herec Jan Kraus a další.“ Ester Kočičková patřila k nejznámějším moderátorům Rádia Limonádový Joe a interpretům, kteří často vystupovali ve Velmi jemném klubu RLJ v pasáži pražského obchodního domu Kotva.

Další novinkou na obrazovce ČT bude třináctidílný seriál o duševním zdraví Linka nedůvěry. „Nebude se věnovat pouze tématům, která patří do medicíny, ale do jejích hraničních a okrajových oblastí. Psychiatr a moderátor pořadu Radkin Honzák otevře se svými hosty například otázku povinného životního stylu, uzdravování bez lékaře,  ústup ze slávy a lidská psychika, užívání a zneužívání léků, které lze získat bez lékařského předpisu, chronicky únavový syndrom,“ upozornila Kratochvílová. Magazín připravuje režisér Milan Maryška. Na obrazovce se poprvé objeví 8. dubna.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .