Eso není zmanipulované, říká TV Nova

radiotv222A přece jen je, tvrdí dívčí popové trio Holki ve včerejším vydání bulvárního deníku Blesk. Nová aférka je na světě. Rozbuškou se stalo sobotní vydání teenagerské hitparády Eso z 18. října, ve kterém soupeřily dvě písničky dřívějších kamarádek.

Nikola Šobichová je exčlenkou dívčí formace Holki. Utrhla se a je na sólové dráze. Zbyvající tři děvčata pokračují dále ve skupině. Současně vydaly nové album. Aby se dobře prodávalo, klip musí být na televizní obrazovce. Song Šobichové Šedá v Esu pokračuje, novinka Holek Padám výš svou pouť předčasně ukončila.

„V přímém telefonickém hlasování jsme Nikolu porazily s jasným náskokem více jak sedmi set hlasů a byly s přehledem první. V posledních vteřinách, které na konci zbývají do ukončení hlasování, ovšem přibylo na Nikolino konto více jak osm set hlasů, a tím pádem jsme byly vyřazené ze hry. Asi to byl podvod a jsme z toho v šoku,“ řekla Blesku za Holki Klára Kolomazníková. „Nevím, jak se to stalo a kdo by platil volající, kteří by hlasovali pro můj klip,“ brání se v Blesku Šobichová.

Navíc Blesk dodává: V zákulisí českého šoubyznysu se už nějaký ten týden povídá, že na postup v Esu prý stačí zaplatit deset tisíc korun…

Takováto vyjádření se nelíbí televizi Nova a ještě včera reagovala vydáním tiskové zprávy.

Tisková zpráva TV Nova

TV Nova jednoznačně a důrazně odmítá veškerá obvinění členek skupiny Holki, které včera zveřejnil deník Blesk. Výsledky hlasování v prestižní hudební hitparádě Eso vysílané TV Nova jsou naprosto transparentní a nastavená pravidla hlasování znemožňují jakékoli ovlivňování hlasování diváků. Obvinění a podezření ze strany členek skupiny Holki, která byla otištěna v deníku Blesk, jsou naprosto nesmyslná a neopodstatněná.

Bývalá členka této kapely Nikola Šobichová porazila v pořadu Eso vysílaném 18. října letošního roku skupinu Holki o 45 hlasů. Je prokazatelně lež údajné tvrzení slečny Kláry Kolomazníkové ze skupiny Holki, že o jejich porážce bylo rozhodnuto v posledních vteřinách hlasování. Hlasy diváků pro jednotlivé videoklipy je možné zasílat nejen během samotného vysílání videoklipu, ale i během rekapitulace všech klipů v daném pořadu, která v tomto případě trvala tři minuty a padesát sedm vteřin.

O vítězství Nikoly Šobichové rozhodlo právě hlasování během zmíněné rekapitulace. „Je smutné, že osobní spory a neunesení porážky skupiny Holki jejich bývalou členkou Nikolou Šobichovou, je uměle a nesmyslně dáváno za vinu pořadu Eso. Stejně tak je absurdní zpochybňování pořadu Eso v rámci konkurenčního boje ze stran hudebních vydavatelství zastupujících skupinu Holki a Nikolu Šobichovou,“ doplňuje Dan Plovajko, tiskový mluvčí TV Nova. „Není to však poprvé, kdy je pořad Eso napadán a výsledky zpochybňovány zrazenými a neúspěšnými umělci,“ dodává Plovajko.

Držitel licence vysílání TV Nova CET 21 s.r.o. se cítí být velmi poškozen včerejším hanobným a nepravdivým článkem deníku Blesk. V současné době proto prověřuje veškeré právní kroky vedoucí k zajištění ochrany svých práv včetně podání žaloby u soudu.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .