Bez kravaty Ondřeje Hejmy opět na TV 3

radiotv22Na obrazovky TV 3 se ve čtvrtek 21. března 2002 ve 20.50 hod. vrátí úspěšný diskusní pořad Ondřeje Hejmy Bez kravaty.

Od 21. března 2002 mohou diváci opět sledovat každý čtvrtek od 20.50 hod. třičtvrtěhodinový diskusní pořad Ondřeje Hejmy Bez kravaty, do něhož si tento zkušený novinář zve naše nejvýznamnější politiky.

„Na obnovenou spolupráci s TV 3 se již těším. Vzhledem k blížícím se parlamentním volbám však dojde k několika změnám v dramaturgii pořadu. Diskuse s leadry politických stran a vrcholnými představiteli naší politické scény budou striktně politické, někdy možná i trochu ostřejší, než na jaké byli mí hosté dosud zvyklí. Chci hovořit o aktuálních věcech, které provázejí předvolební kampaně, mezi nimiž nechybějí ani nejrůznější skandály,“ říká Ondřej Hejma.

Diváci jistě přivítají i větší interaktivnost pořadu. Díky předtáčkám z předvolebních kampaní hostů dojde k většímu oživení studiové debaty a navíc se do diskuse budou moci zapojit také sami diváci prostřednictvím e-mailu. Na adresu bezkravaty@tv3.cz budou moci po celý týden i v průběhu pořadu zasílat otázky, na které by chtěli znát od hostů Ondřeje Hejmy odpovědi.

„Jsem rád, že TV 3 může vyjít vstříc všem, kteří pozorně sledují dění na naší politické scéně, a pomoci jim při rozhodování, komu dát hlas v blížících se parlamentních volbách,“ dodává generální ředitel TV 3 Jan Martinek.

Prvním hostem ve studiu bude skandály provázený politik dr. Miroslav Sládek, předseda strany Republikáni Miroslava Sládka. V dalších z třinácti diskusí, jež budou do voleb odvysílány, diváci uvidí nejen předsedy všech politických stran, které se voleb zúčastní, ale také naši nejvyšší politickou špičku.

Pro další informace kontaktujte:

TV 3
Irena Kvízová
public relations TV 3
tel.: 02/8101 1164, 1111
e-mail: ikvizova@tv3.cz

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .