Anglická Premier League i nadále ve vysílání Galaxie Sport

Sportovní televize Galaxie Sport znovu získala tříletý kontrakt na vysílání Premier League a definitivně tak vyvrátila obavy svých diváků, zda bude přenosy z nejvyšší anglické fotbalové soutěže vysílat i poté, co práva na vysílání získala i konkurenční Prima TV.

I v nadcházejících sezónách budou moci diváci televize Galaxie Sport sledovat přímé přenosy z anglické Premier League. Televize uzavřela tříletý kontrakt na přenosy z této soutěže, která je řazena mezi nejlepší na světě, a uklidnila své diváky, kteří měli obavy o budoucnost anglického fotbalu v jejím vysílání.


Konkurenční Prima TV totiž na konci června oznámila pořízení vysílacích práv na vybraný sobotní zápas z Premier League. Prima má při výběru zápasu přednost a jí zvolené utkání nemůže Galaxie Sport vysílat. Vzhledem k tomu, že hracími časy Premier League jsou prakticky celá sobotní a nedělní odpoledne, nebude pro Galaxii až takový problém namíchat pro své diváky ze „zbývajících“ zápasů kola zajímavý koktejl. Zatímco Prima nabídne vždy vybraný sobotní zápas, tedy jen jeden zápas daného kola, pokračuje Galaxie Sport ve své tradici a odvysílá pět zápasů z každého kola. Do svého vysílání zařadí rovněž přenosy ze zápasů z vložených kol, které se budou hrát ve všedních dnech. Celkem tak za sezónu odvysílá na 190 přímých přenosů.


Průvodcem jednotlivými zápasy bude zkušený komentátorský tým ve složení Jakub Otava, Tomáš Radotínský, Viktor Blažek, Vlastimil Kaiser, Václav Pilný, Slavo Jurko a Martin Zeman.


Ani v letošní sezóně nebudou chybět doprovodné pořady Týden v Premier League a Premier League Preview. Každé pondělí ve 20.00 hodin budou moderátoři Galaxie sport Jakub Otava a Tomáš Radotínský hodnotit uplynulý týden v Premier League a již tradičně v pátek ve 20.00 hodin půlhodinový magazín Premier League Preview pozve na víkendové zápasy. Jak přímé přenosy, tak i magazíny budou nově obohaceny příspěvky exklusivního reportéra Galaxie sport Martina Zemana, který bude přímo v místě dění v Anglii.


Premier League startuje v sobotu 11. srpna a Galaxie Sport pro své diváky připravila mimo jiných od 18.15 přenos ze zápasu Aston Villa – Liverpool.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .