23. dubna 2002 – Nova vysílá již 3000 dnů

radiotv221Nova oslaví 23. dubna 3000. den svého vysílání. I když se to zdá téměř neuvěřitelné, za tímto číslem se skrývají desetitisíce vysílacích hodin, nepřeberné množství zábavných pořadů, talk show, soutěží, publicistických pořadů, zpravodajství i sportovních přenosů a v neposlední řadě spoustu lidské práce všech zaměstnanců televize. 
Nova na úterní slavnostní večer připravila speciální vydání zábavné soutěže Chcete být milionářem? Známé tváře Novy se utkají v napínavém klání až o deset milionů korun. Odvahu stát se soutěžícími projevili Jana Bobošíková, Mirka Čejková, Michaela Dolinová, Lenka Hornová, Radek John, Petr Novotný, Pavel Poulíček, Petr Rychlý, Pavel Trávníček a Pavel Zuna. Všichni oslovení byli velmi vstřícní, což dramaturga pořadu Ivana Bareše velmi překvapilo už proto, že jejich riziko je mnohem vyšší na rozdíl od „běžných“ soutěžících. Jsou mediálně známí a možný nezdar by si diváci jistě pamatovali.
Tento díl „Milionáře“ se bude poněkud lišit od běžných, bude trvat devadesát minut a soutěžit se bude ve dvojicích. Byla připravena speciální sada otázek zkombinovaných s otázkami běžnými, správné odpovědi jistě mnohé velmi překvapí. Prodloužená stopáž pořadu znamená, že je velká šance, aby se všichni soutěžící vystřídali a diváci tak měli možnost porovnat jejich znalosti a úspěšnost. Všichni věří, že se jim podaří vyhrát dostatečnou  částku, aby pomohli dívkám z Ústavu pro mentálně postiženou mládež v Mnichově u Mariánských lázní, pro které chce ústav vybudovat bezbariérovou terasu.
Kristina Tycová,
tiskové oddělení TV Nova

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .