Václav Bartoň v čele skupiny UPC v České republice

radiotv22Praha 7. ledna 2002 – V čele podniků skupiny UPC v České republice a na Slovensku – zahrnujících největší kabelové televize v obou zemích a současně poskytující další telekomunikační služby – stanul s účinností od 1.ledna 2002 Václav Bartoň.

Václav Bartoň působil po deset let v manažerských a ředitelských funkcích v českém a slovenském kabelovém průmyslu. Je prvním místopředsedou představenstva České asociace kompetitivních komunikací (dříve Česká asociace kabelových komunikací) a předsedou dozorčí rady obdobné slovenské asociace (APKT). V posledních dvou letech pracoval a dále bude působit jako generální ředitel skupiny UPC na Slovensku. V České republice nahradí ve funkci Richarda Z. Singera, generálního ředitele a předsedu představenstva UPC Česká republika, a. s..

„Česká republika, stejně jako Slovensko, skýtá značný potenciál pro rozvoj elektronických komunikací. Stále zde existuje velký prostor k dosažení plné saturace na trhu kabelové televize a k přístupu k vysokorychlostnímu internetu. Věřím, že skupina UPC si v následujících měsících a letech nejen upevní své vedoucí místo v kabelovém průmyslu obou zemí, ale bude nadále průkopníkem nových a moderních služeb,“ prohlásil u příležitosti svého jmenování Václav Bartoň.

V osobě Václava Bartoně poprvé od r. 1996 stanul v čele největší české kabelové televize a významného provozovatele vysokorychlostního internetu a hlasových služeb domácí manažer.

František Malina
tiskový mluvčí UPC ČR

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .