Talk show Trní na Primě bude moderovat Bára Štěpánová

radiotv22Muž a žena. Nekonečný příběh. Večerní talkshow Báry Štěpánové.

Od 12. února budou moci diváci Prima TV vídat na obrazovce svou oblíbenou talkshow Trní s novou moderátorkou Bárou Štěpánovou. „O Báru jsme měli zájem již dříve, nyní nastala příznivá chvíle a dohodli jsme se během týdne. Věřím, že do pořadu vnese svou hereckou a moderátorskou zkušenost a energii,“ říká ředitelka vlastní tvorby Jana Kasalová.

Trní je dynamický pořad, jemuž Bára Štěpánová jistě dodá na originalitě a provokativnosti, která do jisté míry pramení i z témat, kterými se talkshow zabývá. Pořad by měl být zábavnější, více konfrontační a plný zvratů.

Prima TV plánuje v dohledné době i proměnu dekorace a znělky pořadu. Uvažuje i o živém vysílání, ke kterému by se Trní mohlo časem posunout. Živé vysílání by mohlo být prostředím, které rozvine všechny možnosti moderátorky, která je tvůrčím typem s velkou schopností improvizace.

První Trní s Bárou Štěpánovou bude Prima TV vysílat 12. února večer. Tématem bude dvojí život gigola: „Tajil jsem jí svůj život“ – „Nevěděla jsem, že je gigolo.“ Diváky jistě toto téma zaujme a mohou se těšit na zajímavý příběh, který byl pečlivě vybírán. Neméně zajímavý jistě bude i moderátorčin postoj k danému tématu a k jeho protagonistům.

Jana Malíková
tisková mluvčí Prima TV
FTV Premiéra s.r.o.

Na Žertvách 24, 180 00  Praha 8
tel.: 02/ 66 700 307, fax: 02/ 66 700 123
e-mail: jana.malikova@prima-televize.cz

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .