Převrat v TV Nova se nekoná

radiotv22„Zůstávám generálním ředitelem TV Nova“, prohlásil dnes Dr. Vladimír Železný. „A to bez ohledu na návrh na mé odvolání, které považuji za protiprávní“. Ve stejném duchu se vyjádřila i další jednatelka CET 21 a programová ředitelka TV Nova Dr. Libuše Šmuclerová, která řekla: Nebudu jako Jan Vávra a nechci, aby se 19. duben 1999 opakoval“.

„Bývalí právní zástupci v čele s Dr. Alešem Rozehnalem zneužili plných mocí vystavených mnou za jiným účelem k mému údajnému odvolání. Veškeré úkony jsou podle právních expertů zcela neúčinné“, dodal Dr. Železný.

„Myslím, že Aleš Rozehnal udělal nejhorší rozhodnutí svého života. Je to o to smutnější, že zřejmě uvěřil argumentům našich protivníků.“, konstatoval Dr. Železný.

„Situace v TV Nova zůstává nadále stabilní a žádné právní spekulace nemohou ovlivnit její běžný chod. Všichni pracovníci, kteří jsou zcela loajální vedení televize,  plní své normální pracovní  úkoly“, uzavřel V. Železný.

Po analýze nájemních smluv, které dokládají, že prostory TV Nova jsou plně pronajaty Českou produkční 2000, a.s., zaměstnanci ochranky najaté Dr. Rozehnalem postupně opouštějí budovu televize.

Martin Chalupský
tiskový mluvčí TV Nova
agentura CEPRA, a.s.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .