Nová moderátorka uvede Peříčko v příštím roce

radiotv221Do finále výběrového řízení na novou moderátorku pořadu TV Nova Peříčko postoupily Paula Wild (28) a Dominika Honejsková (20). „Konečné rozhodnutí jsme zatím ještě neudělali. Chceme vše dobře dramaturgicky zkoordinovat a vsadit na kvalitu, proto jsme obě pozvali ještě na druhé kolo kamerových zkoušek“, uvedla dnes programová ředitelka TV Nova Dr. Libuše Šmuclerová.

Nová moderátorka poprvé uvede Peříčko v únoru příštího roku. TV Nova tak odstartuje nové Peříčko společně s novým programovým schématem, které už tradičně plánuje na začátek února.

Nova nemá zájem uspěchat výběr nové moderátorky. Profesionalita je základním měřítkem, podle kterého bude vítězka vybrána. Proto  Paula Wild i Dominika Honejsková natočí ještě jeden pilotní díl Peříčka. „Chceme se v létě věnovat pečlivé přípravě obou adeptek a ve spolupráci s dramaturgem přesně charakterizovat roli, která by každé z nich nejlépe padla. Teprve poté vybereme“, dodala programová ředitelka Dr. Šmuclerová.

Diváci TV Nova budou mít také na podzim možnost aktivně do připravovaného konceptu zasáhnout. Na obrazovce se budou střídat Sára Saudková, Jana Štefánková a Soňa Polonyiová. „Výsledky divácké ankety, možná soutěže, budou východiskem budoucí podoby Peříčka“, řekla dnes programová ředitelka Dr. Šmuclerová.

Martin Chalupský
tiskový mluvčí TV NOVA
agentura CEPRA, a.s.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .