Česká televize je připravena na reorganizaci

radiotv222Ve středu dopoledne tým konzultantů společnosti KPMG prezentoval na půdě České televize pro Radu ČT obsáhlý dokument Restrukturalizace České televize, který byl připravován od června letošního roku. Tento zhruba 170stránkový materiál se zabývá současnou situací České televize, předkládá doporučení včetně kvantifikace, finančního vyjádření navržených opatření a celkové vyhodnocení plánovaných dopadů a jejich harmonogram.

Česká televize tak díky této studii získává přesné podklady pro dokončení své strategie a pro implementaci procesu strategického řízení. Materiál dále řeší segmentaci pořadů, optimalizaci procesu řízení lidských zdrojů, posílení komunikace s veřejností, změnu procesu tvorby programového schématu, vytvoření obchodního útvaru a pozice obchodního ředitele, optimalizaci procesu nákupu a také plné využití reklamního času. Stranou nezůstaly ani systém měření výkonnosti a reporting, controlling, řízení hotovostních toků, oběh dokladů, outsourcing vybraných činností a reengineering výběru televizních poplatků.

Bližší informace budou k dispozici na chatu ČT, který se na internetových stránkách ČT připravuje pouze pro novináře na úterý 12. listopadu, 14–15 h. Na otázky budou odpovídat Petr Klimeš, finanční ředitel ČT a vedoucí projektového týmu, a Dean Brabec, vedoucí projektu restrukturalizace ČT ze společnosti KPMG. Pokud máte o chat zájem, prosíme o zaslání akreditačního mailu na adresu drahomira.zbinova@czech-tv.cz. Děkujeme.

Pro bližší tiskové informace prosím kontaktujte:
Richard Klatovský, vedoucí PR & Promotion a tiskový mluvčí, ČT
tel.: 261 134 005, fax: 261 218 599, mobil: 602 21 95 71
email: richard.klatovsky@czech-tv.cz

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .