Zvítězí hvězdy TV Nova nad Jágr teamem?

radiotv222Po roce dojde v sobotu 20. července na znojemském fotbalovém stadionu k velké odvetě: tým TV Nova obhajuje nejen celkové prvenství v exhibičním fotbalovém turnaji Celebrity Show, ale i své loňské vítězství nad slavným Jágr teamem.

V barvách Novy se letos objeví Václav Tittelbach, Pavel Poulíček a Martin Krpač ze zpravodajství, Alena Maršálková a Petr Bělík z Občanského juda, Standa Berkovec ze Snídaně s Novou a další. Sestava hlavního rivala a dalšího favorita turnaje ovšem budí respekt: Jaromír Jágr, Petr Svoboda, Petr Nedvěd, Jiří Hrdina, Jan Hlaváč a další ostřílení hráči. Překvapit ale může i někdo z dalších účastníků, jimiž jsou týmy muzikálu Monte Christo a GTS International!

Celebrity show startuje ve 12 hodin a hned po slavnostním úvodu bude následovat autogramiáda, jejímiž hosty budou i Lenka Hornová a její beruška Gábina Partyšová, které si samozřejmě nenechají ujít příležitost, aby pro další vydání pořadu Prásk! monitorovaly unikátní turnaj i jeho zákulisí. V průběhu turnaje bude k tanci i poslechu hrát dívčí kapela Zoombie, která se proslavila i díky moderování hudební hitparády TV Nova  Eso, a je připraven bohatý doprovodný program jako exhibice bungee jumpingu, horolezecká stěna, vystoupení známých zpěváků, módní přehlídka a dražba celebritami podepsaných dresů.

Pro členy klubu TV Nova je připraveno několik lákadel: především mají na jednu členskou kartu vstup zdarma čtyři osoby a budou pro ně vyhrazena místa ve V.I.P. sektoru, a dále mohou členové klubu soutěžit o takové superceny,  jako je například zájezd pro dvě osoby plachetnicí po Jižní Dalmácii nebo zájezd do Chorvatska.

Miloslava Nováková
Vedoucí odboru Public Relations TV Nova

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .