Železný předtáčí Volejte řediteli na Slovensku

radiotv22Sobotní pořad Volejte řediteli vzniká dnes dopoledne v bratislavském studiu Petržalské televize, která úzce spolupracuje s televizní sítí Global. Zjistila to zpravodajská televize TA3.

Ředitel televize Nova Vladimír Železný předtáčí sobotní pořad Volejte řediteli ve studiu městské Petržalské televize v Bratislavě. Serveru RadioTV to sdělili zástupci slovenské zpravodajské televize TA3, jejichž štáb čeká na místě, aby Železného natočil. Mluvčí společnosti CET 21 Martin Chalupský potvrdil, že se Železný chystá pořad předtočit na Slovensku. „Udělal to tak v minulosti už několikrát,“ dodal.

Šéf Novy podle Chalupského předtáčí Volejte řediteli ve studiu Petržalské televize v případě, že cestuje na Slovensko a nechce se zdržovat návratem na Barrandov. Železný je v Bratislavě od včerejška, kdy se zúčastnil audience zástupců slovenských médií u prezidenta Rudolfa Schustera. Podle deníku Právo se však na setkání dlouho nezdržel. Doprovázel ho Richard Rybníček, ředitel partnerské televize Global, která se v březnu přejmenuje na JOJ TV.

Železného cesty na Slovensko nabyly na intenzitě poté, co Česká produkční invest získala kontrolu nad společností Mac TV, klíčovou firmou TV Global. Koncem loňského roku se ředitel TV Nova setkal s předsedou HZDS Vladimírem Mečiarem a premiérem Mikulášem Dzurindou. Stanice JOJ TV, která bude přebírat většinu programu od Novy, by měla konkurovat nejsledovanější slovenské televizi Markíza. Podle Železného by měla JOJ TV do příštího roku vstoupit se stejným podílem na trhu, jako má Markíza.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .