Vítězové ZAZAhrátek oslavili Den dětí na Nově

radiotv222Zatímco dospělí členové Klubu diváků televize Nova mají časopis ANO, jejich děti si mohou krátit dlouhou chvíli  se Zazou. Ne skutečným zajícem, jenž občas ruší televizní pořady, ale stejnojmenným minitýdeníkem, který tvoří součást magazínu. A právě Zaza vyhlásil ZAZAhrátky, soutěž, jejíž výherci si budou moci zblízka prohlédnout svou oblíbenou televizi. Museli například správně uhádnout koníčky a záliby jejích hvězd Novy, vyluštit tajenku, jejíž zadání opět prozrazovalo znalost pořadů a osobností Novy či napsat básničku, v níž nesmělo chybět slovo Nova, Ano či samozřejmě Zaza.

Jenom deset nejlepších se však mohlo do Novy podívat. Vedení Klubu diváků jim právě na 1. června, Den dětí, připravilo opravdu bohatý program, který trval téměř celý den.

Děti členů Klubu se podívaly do ateliérů na dekoraci Sedmičky a Snídaně s Novou a se dvěma průvodci jmenovaného ranního pořadu, Kamilou Petrdlíkovou a Petrem Martinákem, si mohly popovídat a požádat je o autogram. Navštívily maskérnu a na vlastní kůži si vyzkoušely, jak se líčí televizní hvězdy, hvězdnou roli „okusily“ i v news roomu, kde se na chvíli staly moderátory Televizních novin. Tomu, kdo si nevěděl rady, ochotně poradili Nicol Lenertová a Karel Voříšek.  A o ceny si zahrály  na skutečném Kolotoči – v ateliéru a dekoraci, kde se stejnojmenná populární show natáčí.

Po dni plném zážitků, z něhož si všechny děti odvezly nejen spoustu cen, ale i dárků, se malí účastníci shodli, že na Den dětí na Nově dlouho nezapomenou.

Ilona Kaucká,
TV Nova – Public Relations

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .