V pátek 25.1. 2002 se otevře hlavní olympijská adresa na českém internetu

radiotv22www. zoh.cz – to je nová centrální olympijská adresa českého internetu, na níž najdou od pátku 25. ledna všichni příznivci olympijského surfování tu největší kolekci informací a zajímavostí ze Salt Lake City a z české výpravy. Česká televize (www.czech-tv.cz) a populární sportovní server www.sportovninoviny.cz spojily své síly a připravily na webu rozsáhlý zpravodajský projekt, který je postaven především na zprostředkování informací přímo od zdroje. Z místa dění budou návštěvníky serveru informovat týmy reportérů České televize a zpravodajů České tiskové kanceláře, kteří stránkám www.zoh.cz poskytují to nejrozsáhlejší informační zázemí.

Okamžité zprávy ze sportovišť, z olympijského zákulisí, online textové přenosy všech zápasů české hokejové reprezentace pro web i WAP, informace ze všech disciplín od lyžování po curling, tipy, nejpodrobnější televizní program, soutěže o ceny, ankety, kvizy, vizitky všech našich medailistů v historii ZOH a mnoho dalších informací najdete na stránkách www.zoh.cz.

Největší pozornost bude pochopitelně věnována hokejovému turnaji. Již před prvními zápasy najde čtenář na hokejových stránkách podrobné vizitky českých reprezentantů, ohlédnutí za Naganem včetně videozáznamu z jejich příjezdu do ČR, soupisky všech týmů, rozpis a program soutěže a především průběžné zprávy z olympijské přípravy.

Od prvního dne olympiády pak budou na stránky www.zoh.cz 24 hodin denně proudit detailní informace nejen z hokeje, ale i ze všech ostatních sportů. Autoři stránek chtějí prezentovat zpravodajství přesně a bez zpoždění, jednoduše, přehledně a s uživatelským pohodlím.

„Jako vrchol sezóny si olympiáda zaslouží precizní pokrytí, které jí na internetu spojenými silami spolehlivě zajistí Česká televize a naše noviny,“ soudí vedoucí redaktor Sportovních novin Kamil Vecheta. „Náš webový projekt je zaměřen na příležitostné sportovní fanoušky i na poučené znalce,“ řekl Vecheta. „Pro všechny máme připraveno především rychlé, spolehlivé a obsáhlé zpravodajství. I když se nepřinutíte v noci vstávat, s námi o olympiádu nepřijdete.“

„Je samozřejmé, že Česká televize jako generální mediální partner Českého olympijského výboru rozšiřuje svoji službu divákovi i na poli internetového zpravodajství. Ve spojení se Sportovními novinami vzniká jedinečný projekt, který uspokojí i toho nejnáročnějšího návštěvníka,“ dodal David Jirušek, vedoucí PR a Promotion ČT. „Jsem přesvědčen, že www.zoh.cz bude nejnavštěvovanějším serverem s olympijskou tématikou v ČR.“

Základ prezentace České televize byl na adrese www.czech-tv.cz položen k 1. 10. 1996. V současné době nabízí veškeré informace o instituci jako takové, kompletní informační servis o pořadech, filmech, projektech a aktuálním dění v České televizi.

Sportovní noviny (www.sportovninoviny.cz) jsou vyhledávaným místem českého internetu od léta 1999. Vydavatelem tohoto největšího univerzálního sportovního serveru na českém internetu je firma Neris s.r.o.,  agentura ČTK pro internet a nová média.

Reklamní produkty spojené s www.zoh.cz připravuje společnost ARBOmedia. O kvalitě a jedinečnosti připravovaného projektu svědčí i velký zájem zadavatelů, kteří si pro komerční komunikaci vybrali právě Zimní olympijské hry.

David Jirušek
pověřený vedoucí PR & Promotion
Česká televize

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .