Prima TV uvede spot věnovaný veřejně prospěšné činnosti

radiotv221Od pátku 12. července budou moci diváci Prima TV na svých obrazovkách vídat spot, věnovaný veřejně prospěšné činnosti.

Prima TV si velmi cení spolupráce s nadacemi a veřejně prospěšnými organizacemi, která má už dlouhou tradici. „Spot, který byl natočen ve spolupráci se zástupci jednotlivých organizací, je možností, jak diváky seznámit s činností těchto institucí, a tím zároveň upozornit na jejich aktivity, které si zaslouží ocenění. Věřím, že i díky tomuto spotu se najdou další lidé a  organizace, které budou s nadacemi spolupracovat a jejich záslužnou činnost podporovat,“ říká Linda Kozáková, ředitelka marketingu a PR televize Prima.

Nadační spot byl natáčen v prostorách Vojenského historického archivu v Praze během června tohoto roku. Za projekt Prima Jízdy Vetešárna se jeho natáčení zúčastnili moderátoři Tina Pletánková a Tomáš Krejčíř. Nadaci Duha představila Daniela Kolářová, Unicef Jiřina Jirásková, Martina Kociánová byla zástupkyní projektu Pivoň – klášter plný dětí. Radovan Lukavský představil Nadační fond Lucie, Vendula Svobodová zastupovala Kapku naděje a Tereza Maxová Nadaci Terezy Maxové. Nechyběl ani reprezentant paralympijského hnutí Roman Musil.

V Praze, dne  11.7. 2002

Jana Malíková
Tisková mluvčí Prima TV
FTV PREMIÉRA, spol. s r.o.

Kontakty:
Prima TV, Na Žertvách 24, 180 00 Praha 8
Tel: 02/ 66 700 307
Fax: 02/ 66 700 123
e-mail: jana.malikova@prima-televize.cz

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .