Nový web věnovaný MS ve fotbalu

radiotv222www.fotbal02.cz – to je adresa, na níž je připravena pro všechny fotbalové příznivce největší kolekce informací a zajímavostí z letošního MS ve fotbalu. Česká televize (www.czech-tv.cz) a populární sportovní server www.sportovninoviny.cz spojily opět své síly a připravily rozsáhlý internetový zpravodajský projekt, který je postaven především na zprostředkování informací přímo od zdroje. Přímo z místa dění budou návštěvníky serveru informovat týmy reportérů České televize a zpravodajů České tiskové kanceláře, kteří stránkám www.fotbal02.cz poskytují to nejrozsáhlejší informační zázemí.

Okamžité zprávy z fotbalových trávníků i ze zákulisí, soupisky všech týmů, tipy, televizní program, historické informace, soutěže o ceny, ankety, aktuální fotografie a mnoho dalších informací najdete na stránkách www.fotbal02.cz.

„Úspěch našeho společného webu ze Zimních olympijských her i z MS v ledním hokeji nám přinesl nejen uspokojení, ale byl pro nás i výzvou a závazkem,“ hodnotí spolupráci mezi Českou televizí a Sportovními novinami jejich vedoucí redaktor Kamil Vecheta. „Na novém webu z fotbalového šampionátu najdou čtenáři všechno, co potřebují vědět. Zaměřujeme se tradičně nejen na objem informací, ale i na jejich rychlost a přehlednost,“ řekl Vecheta.

„Je samozřejmé, že Česká televize již tradičně rozšiřuje svoji službu divákovi právě na poli internetového zpravodajství. Již tradičně velmi profesionálně odvedené přenosy z fotbalového mistrovství doplněné o špičkové komentátorské výstupy jsme pro letošní rok opětovně obohatili o kvalitní informační servis na internetu. Ve spojení se Sportovními novinami vzniká další projekt, který uspokojí i toho nejnáročnějšího fotbalového fanouška,“ dodal David Jirušek, vedoucí PR a Promotion ČT.

ARBOmedia, Štěpán Wolde: „Spolupráce mezi dvěma tak silnými subjekty jakými jsou Česká televize (na TV trhu) a Sportovní noviny (na internetu) je vždy příslibem. Zkušenosti s přípravou a provozem společného „olympijského“ projektu při ZOH v Salt Lake City i při MS v hokeji ukázaly, že tento příslib může být naplněn a vzbudit veliký ohlas. Fotbal je navíc jedinečný fenomén. Fanoušky (a fanynky) nezajímá pouze průběh a výsledky zápasů, samozřejmostí jsou zprávy ze zákulisí, portréty hvězd, komentáře odborníků i laiků. Právě spojení internetu a televize dokáže takovou službu poskytnout.  Společný web k MS ve fotbalu je potvrzením významu kvalitního servisu pro diváky resp. „internauty“ i důkazem směřování ke komplexním komunikačním řešením pro dané cílové skupiny.“

Základ prezentace České televize byl na adrese www.czech-tv.cz položen k 1. 10. 1996. V současné době nabízí veškeré informace o instituci jako takové, kompletní informační servis o pořadech, filmech, projektech a aktuálním dění v České televizi.

Sportovní noviny (www.sportovninoviny.cz) jsou vyhledávaným místem českého internetu od července 1999. Vydavatelem tohoto největšího univerzálního sportovního serveru na českém internetu je firma Neris s.r.o., agentura ČTK pro internet a nová média.

Reklamní produkty spojené s www. fotbal02.cz připravuje společnost ARBOmedia. O kvalitě a jedinečnosti připravovaného projektu svědčí i velký zájem zadavatelů, kteří si pro komerční komunikaci vybrali právě fotbalový šampionát.

David  J i r u š e k
pověřený vedoucí PR&Promotion
Česká televize

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .