Nova na sportovním dni s Českým paralympijským týmem

radiotv221(Čtvrtek 27.6.2002,  Sportcentrum Brandýs nad Labem)

Již posedmé v historii českého paralympismu se konalo tradiční sportovní zápolení handicapovaných sportovců, zástupců sponzorských společností a zástupců mediálních partnerů  Českého paralympijského týmu. Vedle obvyklých sportů se soutěžilo například i v jízdě na tricyklu nebo v boccii, což jsou oblíbené disciplíny handicapovaných sportovců…

Televize Nova byla první televizí, která od samého počátku podporovala paralympijské hnutí, a tak její zástupci samozřejmě nechyběli ani v Brandýse.

Nova vyslala reprezentaci na vysoké úrovni – pod vedením kapitánky Míly Novákové (vedoucí Public Relations TV Nova) nastoupili Nicol Lenertová, Rey Koranteng, Václav Tittelbach a Karel Voříšek, tým doplnili paralympijští reprezentanti Tereza Wagnerová (atletka) a Michal Stark (cyklista).

Přátelská soudržnost týmu, nadšené vzájemné fandění, neutuchající bojovnost jednotlivých členů družstva a v neposlední řadě též veselá atmosféra uvnitř týmu způsobily, že tým TV Nova patřil rozhodně k divácky nejsledovanějším.

Kristina Tycová,
Tiskové oddělení
TV Nova

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .