Nadace Nova pořádá charitativní koncert

radiotv22Již posedmé se dnes koná charitativní koncert s názvem Chceme žít s vámi, který je určen dětem a dospělým s mentálním postižením z ústavů sociální péče, domovů mládeže a dalších podobných zařízení. Jeho pořadatelem je Nadace Nova, úzce spolupracující s televizí Nova, a proto na něm uvidíme řadu hvězd této televizní stanice.

V roli moderátorů se například představí Slávek Boura s Markétou Mayerovou. Zazpívají Lenka Hornová s Beruškami, Daniel Hůlka, Hana Zagorová, Petr Kotvald, Lucie Vondráčková, Heidi Janků, Pavel Bobek, skupiny Maxim Turbulenc, Bluesberry, Patrola a další.

Zájem o koncert je tak velký, že Nadace Nova musela změnit jeho dějiště a „přestěhovat“ ho z velkého sálu Lucerny do ještě většího Průmyslového paláce na pražském Výstavišti. Letos se tak může koncertu zúčastnit 2000 tisíce zájemců, z nichž je 100 vozíčkářů, 500 míst je určeno doprovodu.

„Cílem akce je udělat velkou radost dětem s mentálním postižením,“ říká ředitel Nadace Nova Karel Soukup, který oceňuje, že všichni umělci vystupují na této akci velmi rádi (samozřejmě bez nároku na honorář). Dvacetiminutovou reportáž z koncertu vysílá televize Nova v neděli 14. dubna po 15. hodině.

Jana Bílková,
tiskové oddělení televize Nova

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .