MTV a Tiscali pořádají chat s Fatboyem Slimem

radiotv221PRAHA/LONDÝN 25. února (PROTEXT) – Tiscali, vedoucí celoevropská internetová komunikační společnost, a MTV Networks Europe se spojily za účelem uspořádání exkluzivního on-line chatu s uznávaným umělcem Fatboy Slimem. Několikrát oceněný DJ/umělec/remixér bude odpovídat na otázky uživatelů Tiscali a MTV dne 26. února 2002 od 19:00 greenwichského středního času/20:00 hodin středoevropského času.

On-line chat bude probíhat z domova Fatboy Slima v Brightonu a načasováním se bude shodovat s vydáním umělcova nového alba Fatboy Slim Live on Brighton Beach. Živý rozhovor s mezinárodní hvězdou se stane první z mnoha mediálních a hudebních událostí, které budou příznivcům hudby zprostředkovány v průběhu následujících měsíců.

On-line chatu s Fatboy Slimem se fanoušci mohou zúčastnit na portále Tiscali (http://www.tiscali.cz) od 20:00 a na webových stránkách MTV (http://www.mtve.com/european).

Mario Mariani, viceprezident společnosti Tiscali International pro přístup a aplikace, uvedl: „Tato událost navazuje na úspěšné partnerství mezi Tiscali a MTV z loňského předávání hudebních cen MTV Europe Music Awards ve Frankfurtu, pro které společnost Tiscali exkluzivně zajistila streamingovou
technologii za účelem živého internetového přenosu celé události. Živý on-line rozhovor s Fatboy Slimem je zcela unikátní příležitostí pro fanoušky z celé Evropy spojit se živě s jejich oblíbenými umělci exkluzivně prostřednictvím Tiscali a MTV.“

Kontakt:
Eva Štípková
World Online, s.r.o./Tiscali
Dělnická 12, 170 04  Praha 7
Tel.: 02/24590400, Fax: 02/24590401
http://www.tiscali.cz
e-mail: pr@cz.tiscali.com

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .