JOJ odstartuje 2. března volbou Miss Slovensko

radiotv221Mluvčí Novy Martin Chalupský zatím nechce datum komentovat. Miss Slovensko zařadila na sobotu 2. března do svého vysílání také televize Nova. Ve stejnou dobu vysílá Česká televize předávání Českých lvů.

Nová slovenská televize JOJ zahájí vysílání v sobotu 2. března přenosem prestižní soutěže Miss Slovensko. Vyplývá to z informací, které má server RadioTV k dispozici a které potvrdil dobře informovaný zdroj, jenž si nepřál být jmenován. Mluvčí TV Nova Martin Chalupský nechtěl datum přejmenování televizní sítě Global na JOJ TV komentovat. „Termín zahájení vysílání JOJ TV nebyl zatím oznámen, proto se nechte spolu s diváky překvapit,“ řekl pouze.

Přenos Miss Slovensko zařadila do svého vysílání na sobotu 2. března také televize Nova. Technicky ho pro ni zajistí právě JOJ TV, stejný přenos půjde souběžně na obou stanicích. Vyhlašování královen krásy tak budou moci sledovat diváci na obou stranách česko-slovenské hranice. Přenos začíná ve 20 hodin, tedy ve stejnou dobu jako galavečer vyhlašování cen České filmové a televizní akademie známých pod názvem Český lev na programu ČT 1. Lze tedy očekávat nebývale ostrý boj o televizního diváka.

Na Slovensku existují dvě soutěže krásy. Na jednu má práva televize Markíza, ke druhé je získala JOJ TV. „Soutěž, kterou bude vysílat televize JOJ, organizuje agentura In Sylvie Lakatošové, která vlastní licenci pouze na Miss Universe,“ upozorňuje Jozef Gogola z marketingového oddělení televize Markíza. „Práva na soutěž Miss 2002 vlastní Markíza. Finále soutěže se uskuteční 13. dubna.“ Organizátorem této soutěže je Produkční dům Forza a agentura Oklamčák Produktion, která vlastní licenci na soutěže Miss World, Miss Europe a Miss International.

Pro Českou televizi může mít zařazení přenosu vyhlašování Miss Slovensko do programu TV Nova fatální následky. Od konce ledna ČT rozjela silnou reklamní kampaň na propagaci Českého lva, jejíž součástí jsou desítky billboardů po celé zemi. Není přitom výjimkou, že vedle sebe stojí hned dva billboardy „Český lev“. Soutěže krásy jsou však obecně velmi žádané a divácky přitažlivé, takže lze očekávat, že určitý počet diváků dá přednost právě Miss Slovensko na Nově.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .