Joj, odpočítáváme!

radiotv221Slovenští diváci se už za dva týdny setkají s novou celoplošnou komerční televizí Joj. Stanice už spustila své internetové stránky. Návštěvníky láká na soutěž o televizory a automobil. Podmínkou je sledování předchůdce Joj TV, televize Global.

Nová slovenská televize Joj zprovoznila v pátek vlastní internetové stránky. Na adrese www.joj.sk, ke které odkazuje i příbuzná doména www.joj.cz, doslova „létají“ loga Joj a pod reklamním sloganem „Konec nudy na Slovensku!“ probíhá odpočívání dnů, hodin, minut a sekund do zahájení vysílání, se kterým se počítá na sobotu 2. března.

Inspirace od ČNTS?

Podobné počítadlo má na svých webových stránkách také bývalá servisní organizace TV Nova, Česká nezávislá televizní společnost. Od loňského verdiktu mezinárodní arbitráže v Amsterodamu na něm naskakuje částka, kterou má Vladimír Železný zaplatit americké společnosti CME. Na stránkách televize Joj je jediný aktivní link, který vede k soutěži o 14 televizorů a automobil. Tu vyhlásil provozovatel stanice, košická společnost Mac TV.

Podmínkou účasti je sledování televize Global, předchůdkyně Joj TV, v době od 15. do 28. února, kdy se budou na obrazovce objevovat otázky a telefonní číslo, na které je třeba zatelefonovat odpověď. V podstatě jde tedy o jakousi obměnu Milionáře, jehož licenci pro Slovensko ale vlastní konkurenční televize Markíza. Technické zabezpečení soutěže zajišťuje bratislavská firma Almea Com, kterou ze 40 procent vlastní pražská společnost E – centrum.

Stop internetovým spekulantům

Představenstvo E – centra v minulosti vedl Michal Voráček, jeden z dřívějších kandidátů na funkci šéfredaktora deníku Super a dnešní šéf dozorčí rady České produkční 2000. Většinovým vlastníkem servisní společnosti Almea Com, která zajišťuje soutěž pro televizi Global, je slovenský podnikatel Ján Havrilla.

Internetová doména www.joj.sk není jediná, která odkazuje na stránky nové televizní stanice. Provozovatel Joj TV, košická společnost Mac TV, si pro jistotu zaregistrovala i domény www.jojtv.sk, www.tvjoj.sk, www.joj-tv.sk a www.tv-joj.sk. Českou doménu www.joj.cz vlastní Česká produkční 2000 a do minulého týdne odkazovala na oficiální stránky televize Nova.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .